Novinky 2013/news

30.11.2013
V sobotu se konala národní výstava v polských Swiebodzicích, kde posuzovala irská rozhodčí Cathy Delmar, posuzování bylo velmi pečlivé a po dlouhé době jsem si to opravdu užila, když každý pes byl velmi pečlivě prohlédnut, každému věnovala dostatek času a popsala na psovi vše od čumáku, sílu čelisti až po kořen ocasu, na tuto rozhodčí se budu vždy ráda vracet.
Této výstavy se zúčastnila naše Karolínka Heart and soul Famous Gold, která získala nejprve titul V1 CAJC, ale pak i BOB junior, tímto se stala čekatelkou již druhého junioršampionátu.

17.11.2013
Tento týden nám byla doručena zásilka z Maďarska v které nám přišel certifikát udělení titulu šampion krásy Maďarska pro naší milovanou Růženku Flying Heart Famous Gold, jsem na tebe moc pyšná holčičko.

1.11.2013
Dnes se narodila miminka - vrh "I" Famous Gold - z velmi perspektivního spojení Gillbryan Joseph´s Dream a Explosive Love Famous Gold - 6 fenek a 4 pejsci - maminka i štěňátka se mají skvěle - více informací najdete v sekci aktuální vrh
Puppies were born - litter "I" Famous Gold - 6 females and 4 males - more informacion in section actual litter.

13.10.2013
Znovu nám přišly krásné zprávy od našeho odchovu Heartbeat Famous Gold, který byl na MVP Coka v Srbsku v sobotu a na MVP Senta v neděli, kde vyhrál oba dva dny třídu mladých s titulem V1 CAJC a ještě BOB junior, tím dokončil podmínky pro splnění dalšího junioršampionátu a ve věku 10 měsíců získal titul junior šampion Srbska.Jsme velmi pyšní na jeho úspěchy a velmi gratulujeme majitelům Renátě Kazár a její rodině.

6.10.2013
Další krásné zprávy od našich odchovů:
Heart of Prince Famous Gold - MVP Č.Budějovice - V1 CAJC, BOB junior
Velmi gratulujeme paničce Andrejce Tomečkové k velkému úspěchu, je to už třetí zástupce z tohoto vrhu, který se stal čekatelem junior šampiona krásy a bratříček žijící v Maďarsku se dokonce již junior šampionem stal ve věku 9 měsíců, jsem na tento vrch velmi pyšná a přeji všem majitelům hodně úspěchů a do blížících se RTG hodně štěstí.
Grande El´Amor de la Famous Gold - MVP Č.Budějovice - V2 res.CAC
Flying Fík Famous Gold - složil v sobotu podzimní zkoušky v II. ceně, moc gratulujeme k úspěchu a těšíme se na další zprávičky o našich chlupáčích. Děkuji všem majitelům za péči, kterou našim pejskům věnují.

2.10.2013
Nejprve vám přinášíme krásnou zprávu od našeho odchovu Explosive Symphony Famous Gold (Chico x Deborah), které byl přiznán tento týden titul Český šampion krásy, moc gratulujeme jí i paničce Olze Škarvadové a děkujeme za péči, kteoru jí věnuje, přejeme ještě mnoho úspěchů.
Dlší zprávy jsou štěňátkovské: Máme báječnou zprávu, Kety - Explosive Love Famous Gold je březí, štěňátka by se měla narodit na začátku litopadu 2013, více informací naleznete v sekci štěňátka - aktuální vrh, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
We have super news, our Kety - Explosive Love Famous Gold is pregnant, puppies will be born at the beginning of november 2013, if  you are interested in this litter call me or write me This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , +420724705494
Také plánujeme vrh "J"na přelom zima/jaro 2014 s naší fenkou Flying Heart Famous Gold, otcem by se měl stát krásný pes z Holandska Sanguinisch Braveheart, více info najdete na stránce štěňaa - plánované vrhy.
We have a new breeding plan at the beinning of the year 2014 - mother of this litter "J" will be our Rose - Flying Heart Famous Gold and father Sanguinisch Braveheart. For more information contact me This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

30.9.2013
I o tomto víkendu jsme se věnovali výstavám a od našich odchovů se k nám dostaly úžasné zprávy
DUO CACIB Arad/Ro:
Heartbeat Famous Gold - 2x excellent 1/V1 CAJC, winner of junior class, the best junior/nejlepší junior, a stal se junior šampionem Rumunska/ junior champion of Romania, jsme neskutečně pyšní, velmi gratuluji majitelům Skyho v Maďarsku rodině Kazárových.
CACIB Wroclaw/PL:
Heart and Soul Famous Gold - excellent 2/V2
Hearbreaker Famous Gold - excellent 3/V3
OV Konopiště/CZ:
Explosive Symphony Famous Gold - excellent 1/V1 VT, winner of working class
Grande El´Amor Famous Gold - excellent 1/V1 VT, winner of open class
Gratulujeme všem a moc děkujeme za prezentaci, z výsledků našich odchovů máme velkou radost.

23.9.2013
Další perný týden za námi se spoustou novinek a informací. V tomto týdnu se narodila štěňátka v CHS Od kamenné hradby, 9krásných zdravých světlých klučíků, kteří čekají na nové pánečky, pokud máte zájem kontaktujte chovatelku This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
!-- document.write(''); // -->
tel.723 257 739, www.goldenretriever.wz.cz
O víkendu, tedy v sobotu se konala Klubová výstava v Oslavanech RK CZ, které se zúčastnilo několik našich odchovů a veteránka Barunka:
Deborah the Dream Team - V2/ex.2 - tř.veteránů/veteran cl.
Flying Heart Famous Gold - V1/ex.1 - tř.čestná/honour cl.
Explosive Symphony Famous Gold - V2/ex.2 res.CAC - pracovní tř./working cl.
Grande El´Amor de la Famous Gold - V2/exc.2 res.CAC - otevřená tř./open cl.
Flying Moon Famous Gold - VD/VG - otevřená tř./open cl.
Všem gratulujeme a moc děkujeme za účast, někdy zase na viděnou, bylo to opravdu fajn.

14. - 15.9.2013
I tento víkend jsme strávili na výstavách, tentokrát ve slovenském Lučenci, kde se konaly dvě výstavy Celostátní a Národní výstava. Naše odchovy si vedly opravdu báječně a ze získaných titulů se prostě stále nedokážeme vzpamatovat:
Flying Heart Famous Gold
- V1/ex.1 vítězka čestné třídy/winner of honor class, BIS 2 v závěrečných soutěžích (winners of honor classes) v sobotu/ on saturday
- V1/ex.1 vítězka čestné třídy/winner of honor class, BIS 2 v závěrečných soutěžích (winners of honor classes) v neděli/ on sunday
Heart and Soul Famous Gold
- V3/ex.3 ve třídě mladých v sobotu/on saturday a V1/ex.1 CAJC, vítězka mladých Slovenska/junior winner of Slovakia v neděli/on sunday, o BIG junior VIII.FCI se dostala do pořadí posledních třech a byla označena jako druhá v pořadí, máme obrovskou radost, ve věku 9.měsíců se stala Karolínka čekatelka junior šampiona krásy Slovenska
Heartbreaker Famous Gold
- V1 CAJC, BIG1 junior VIII.FCI, BIS2 junior v sobotu/on saturday
- V1 CAJC, vítěz Slovenska mladých/junior winner of Slovakia, BOB, BIG2 VIII.FCI/ on sunday
Tyto úžasné výsledky hlavně našich nejmladších nás neskutečně těší, jak Karolka tak Dag jsou nyní čekateli JCHSK ve věku 9měsíců. Děkuji Petru Holmanovi, Dušanu Kollarikovi a Aleně Janákové za společnost a pomoc na výstavě.
9.9.2013
Tento víkend jsme strávili v prosluněném Maďarsku a zúčastnili se 2x CACIB Hódmezővásárhely/HU, naše odchovy zde získaly skvělé výsledky, jsem na ně moc pyšná, děkuji majitelům a přeji mnoho dalších úspěchů
Flying Heart Famous Gold - v sobotu V1 CAC, CACIB, BOB, v neděli V1 CAC
Heartbreaker Famous Gold (Lawpark Spellcaster x Flying Heart FG)
VP 1, BOB puppy, res.BIS puppy v sobotu a VP2 v neděli
Heartbeat Famous Gold (Lawpark Spellcaster x Flying Heart FG)
VP1, BOB puppy, BIS III puppy v neděli

V sobotu se konala i Národní výstava v Brně, kde nás zastupoval Heart of Prince Famous Gold (Lawpark Spellcaster x Flying Heart FG) s výsledkem Very prommising 1/velmi nadějný 1
Dále se k nám dostala zprávička, že fenka Grande El´Amor de la Famous Gold (Giddygold Union Jack x Deborah the Dream Team)  složila úspěšně podzimní zkoušky v I. ceně a s titulem res.CACT, jsme na ní moc pyšní
2.9.2013
Během tohoto víkendu se udály dvě novinky o kterých jistě stojí napsat, Explosive Symphony Famous Gold se se svou paničkou zúčastnila KSZVP konaných pod RK CZ a získala I. cenu a titul res.CACT úžasná práce, moc gratulujeme a jsme velmi pyšní.
Během víkendu jsme také vyrazili směr Slovensko a navštívili Kati Bonn a jejího úžasného psa Noela - Gillbryan Joseph´s Dream, kterého jsme vybrali jako otce našeho budoucího vrhu "I", vše dobře dopadlo a Kety - Explosive Love Famous Gold byla úspěšně nakryta. Doufáme, že se zadaří a na konci října se budeme moct těšit na kupu krásných miminek, která budou odchována pod naší CHS, ale s láskou se o ně bude starat rodina Buštova ve Svinech. Více najdete na těchto stránkách v sekci štěňata - aktuální vrh. V případě zájmu nás kontaktujte již nyní na tel. +420724705494.
We have super news, our Kety - Explosive Love Famous Gold was mated by Noel - Gillbryan Joseph´s Dream, puppies will be born at the end of october 2013, reservations  are possible already now tel.+420724705494, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

29.8.2013
Krom výstavních úspěchů, bychom se rádi zveřejnili i pracovní úspěchy našich odchovů a potomků po našich psech:
Explosive Symphony Famous Gold (Heartbreaker Is Friendly x Deborah the DT)
složila KSZVP v I. ceně
Adventure Captain Pure Soul (Heartbreaker Is Friendly x Arwen Famous Gold)
složil 11.8.2013 KSZVP v Kosičkách I.cena res.CACT
Adveture Crusader Pure Soul (Heartbreaker Is Friendly x Arwen Famous Gold)
25.8.2013 KSZVP M.Boleslav I.cena CACT
Moc děkujeme majitelům a vůdcům za super výkony a prezentaci, jsme na naše Čikadelky mooooc pyšní.
A teď přeci jen zpět k úspěchům výstavním 24.8.2013 se konala NVP Mladá Boleslav, které se zúčastnilo několik potomků po našich psech i nějaký ten odchoveček:
Nejprve potomci po našich psech
Dorotka z Andělské zahrady, o.Heartbreaker Is Friendly - výborná 4
Anne Marie z Královských Luk, o.Heartbreaker Is Friendly - výborná 3
Kessy z Rekowské obory, o.Heartbreaker Is Friendly - V1 CAJC
Evening Melody Bohemia Angel, o.Back to my Dream Famous Gold - V2 res.CAC
a z našich odchovů se zúčastnili
Grande El´Amor dela Famous Gold - výborná 3
Heart of Prince Famous Gold - nadějná 2
Také velmi děkujeme za super prezentaci a přejeme mnoho úspěchů
20.7.2013
V sobotu se konala Mezinárodní výstava psů v Mladé Boleslavi, kde nás zastupoval Heart of Prince Famous Gold ve třídě dorostu, kde dostal opravdu pěkný posudek a známku velmi nadějná 1/ very prommising 1, moc děkujeme za prezentaci paničce Andrejce Tomečkové  a gratulujeme.

15.7.2013
O tomto víkendu jsme se zúčastnili dvou výstav, první byla Klubová výstava KCHLS v Praze - Uhřiněvsi, kde se prezentovala naše nejmladší Heart and Soul Famous Gold, která získala krásný posudek a hodnocení VN1, a BOB puppy - nejlepší dorost, moc děkuju všem kdo s námi tento den strávili.
V neděli jsme pak jeli až dodalekého Maďarska do Szombathely, kde ve velmi silné kvalitní konkurenci získala naše Růženka Flying Heart Famous Gold titul V1 CAC a res.CACIB, jsem na tu mou holku moooc pyšná, děkujeme znovu za podporu přátel bez kterých by tento výlet vůbec neklapl.
Heart and Soul FG 7 months
3.6.2013
O vínekdu se konala Klubová výstava psů RK CZ na Konopišti, v deštivém počasí podali naši pejsci a odchovy spolu s páníky nadlidské výkony a získaly tato ohodnocení:
Heart and Soul Famous Gold - VN1
Heart of Prince Famous Gold - VN2
Grande El´Amor de la Famous Gold - V2 res.CAC
Grande Bella de la Famous Gold - velmi dobrá
Flying Heart Famous Gold - V1 vítěz třídy čestné
Flying Moon Famous Gold - výborný (V)
Explosive Symphony Famous Gold - velmi dobrá
Explosive Lover Famous Gold - velmi dobrá
Craze girl Famous Gold - výborná (V)
Dream of Storm Famous Gold - výborná (V)
Back to my Dream Famous Gold - V3
V závěru odpoledne získal Back to my Dream a Flying Heart titul BIS 2 pár a chvatelská skupina Famous Gold BIS2.
Velmi děkuji všem majitelům našich odchovů za pěknou prezentaci a za to, že s námi zůstali až do konce v takovém počasí, které na Konopišti panovalo.
V deštivém odpoledni jsme si také převzali ocenění za nejlepší fenu GR 2012 RK CZ a retrívra roku - absolutního vítěze RK CZ 2012, bohužel fotečky nemáme v prudkém dešti nikdo nefotil a i přihlížejících bylo po skromnu.
Jsem na ni moc pyšná, je to ocenění, které se nezíká jen tak a byla to pro nás velmi emotivní chvíle. Děkuji těm, kteří s námi zůstali na tom dešti a tento okamžik se mnou sdíleli.
Také se velmi dařilo potomkům po našich klucích - na NVP Senec v pátek získala Arven Bonny Dux (o.Back to my Dream FG) titul V1 CAC a Fatima Bismillahi (o.Back to my Dream FG) také titul V1 CAC, moc gratulujeme majitelům.
Na Klubové výstavě na Konopišti pak Evening Melody Bohemia Angel (o.Back to my Dream Famous Gold) V2 res.CAC, Fatima Bismillahi výborná 4 a Adventure Crusader Pure Soul (o.Heartbreaker Is Friendly) výborný 4, také gratulujeme, supeeer jsme moc pyšní.Pokud jsem na někoho zapoměla omlouvám se a děkuji všem.

21.5.2013
V minulých 14 dnech nám bylo doručeno několik velmi příznivých zpráv od našich odchovů a potomků po našich psech, děkuji všem majitelům za suprovou prezentaci na výstavách a za péči, kterou věnují svým psím miláčkům.
Na začátku měsíce května se zúčastnil náš
Flying Fík Famous Gold - krajské výstavy v Hradci Králové a získal ocenění - V1 - VT - Krajský vítěz
Heart and Soul Famous Gold - Klubová výstava Holandského RK v Hoenderloo - VN4
následující týden jsme se zúčastnili Oblastní výstavy na Kačině (OMS Kutná Hora) s těmito výsledky
Heart and Soul Famous Gold - VN1 - nejlepší štěně GR
Arwen Famous Gold - V1 VT vítězů
Back to my Dream Famous Gold - V1 VT - Oblastní vítěz
Channy Bohemian Gold - V1 VT nejlepší veterán
Evelin Golden Galleon - V1 VT - Oblastní vítězka, současně musíme pogratulovat k super zdravotním výsledkům
RTG kyčlí 0/0, loktů 0/0, gratulujeme majitelce i chovatelce
Třešničkou na dortu byl pak výsledek našeho odchovu na Světové výstavě v Budapešti, kde byl náš Heartbeat Famous Gold
(Lawpar Spellcaster x Flying Heart Famous Gold) - VN3 / very promising 3
A aby toho nebylo málo dostali jsme super zprávu od RK CZ naše Flying Heart Famous Gold se stala Nejlepší fenou RK CZ za rok 2012 a současně se stala ABSOLUTNÍ VÍTĚZKOU za rok  2012 u RK CZ, nejlepším retrívrem klubu, jsem opravdu moc pyšná na svou holčičku a děkuju všem co nám pomáhali a podporovali nás hlavně Stáničce Horníčkové, skvělé pečovatelce a druhé mámě naší Ruru.

28.4.2013
Tento víkend se konaly Klubová a Speciální výstava KCHLS v Humpolci, byl to náročný víkend, ale plný hezkých chvil. Velmi děkuji všem majitelům našich odchovů a našim přátelům za hezky strávené dva dny. Zejména se podařil super start našim miminkům z vrhu "H", jsem na všechny moc pyšná.

Výsledky:
Heart and Soul Famous Gold - VN3/VN3
Heart of Prince Famous Gold - VN3/VN1
Heartbreaker Famous Gold - N2 v neděli
Heart full sunlight Famous Gold - VN2 v sobotu
Heartbeat Famous Gold - byl na DUO CACIB Miskolc v Maďarsku kde získal 2x VN1, 2x BOB baby, 1x BOG baby
Back to my Dream Famous Gold - výborný/V4
Explosive Symphony Famous Gold - V3/VD
Grande El´Amor de la Famous Gold - V3/VD
Flying Moon Famous Gold - VD/VD
Craze Girl Famous Gold - výborná v neděli
V neděli navíc všichni společně získali BIS chovatelská skupina moc děkuji za účast
V sobotu pak naše Růženka - Flying Heart Famous Gold převzala pohár a diplom za získání titulu Nejlepší výstavní fena roku 2012, je to pro nás naprosto úžasná událost, protože tento titul získala na základě všech výsledků, které během roku nasbírala. Děkuji Růženko.

25.4.2013
Máme super výsledky genetických testů ma oči u našich třech pejsků:
Flying Heart Famous Gold, Heart and Soul Famous Gold a Heartbreaker Is Friendly mají PRA1 a PRA2 negativní, máme obrovskou radost.

21.3.2013
Dnes nám přišla skvělá zpráva, další náš odchov má skvělé výsledky očních genetických testů, Explosive Love Famous Gold (Heartbreaker Is Friendly x Deborah the Dream Team) má PRA/PRCD: N/N a PRA1 GR: N/N tedy oba dva testy negativní, moc grautlujeme.
12.3.2013
Naléhavá zpráva!!! Hledá se majitel, milující páníček, pro 3-letého pejska zlaté barvy po našem Chicovi, rodiče Heartbreaker Is Friendly a Gentle Kiss the Best Baron, pes se jmenuje Honeybear Bohemia Angel a bohužel majitelé jsou ve věku a zdravotním stavu, že se o pejska již nemohou starat (pán je v nemocnici a paní sama již potřebuje odbornou péče).Urgentně hledá nový domov, pes RTG nemá, ale je zdráv, žádné zdravotní problémy problémy neměl.
Pro více info nás kontaktujte na 724705494.
Golden boy with pedigree available Honeybear Bohemia Angel (Heartbreaker Is Friendly x Gentle Kiss the Best Baron), owners are old and very ill, it´s very urgent situation

28.2.2013
Štěňátka z vrhu "H" se nám rozutekla do nových domovů a jak doufáme, budou dělat novým majitelům jen radost a co nejméně starostí. Přehled tohoto vrhu jsme začlenili do naší sekce odchovy. V současné době nemáme žádná štěňátka na prodej, pokud máte zájem o štěně z naší chovatelské stanice podívejte se do sekce plánované vrhy, protože na druhou polovinu tohoto roku plánujeme vrh "I" na fence Explosive Love Famous Gold, fenka je v majetku naší milé kamarádky Jany Buštové, ale bude zapsán na nás z rodinných důvodů.
2.2.2013
O tomto víkendu máme několik novinek o které bychom se s vámi rádi podělili. Jednak máme velkou radost z toho, že všechna naše miminka již mají své páníky a věříme, že ty nejlepší a že budou všichni spokojeni se svými novými psími parťáky.
Dále se konala DUO CACIB Brno dvě mezinárodní výstavy během víkendu, kde nás reprezentovala fenka
Explosive symphony Famous Gold - výborná
Grande El´amor de la Famous Gold - 2x výborná 3
a potomci po našem pejskovi Back to my Dream Famous Gold
Fatima Bismiláhi - výborná 4
Arwen Gold Bonny Dux - velmi dobrá
Evening melody Bohemia Angel - výborná
a také dceruška Explosive Symphony, Black Rose of Golden Cheer, která poprvé ve třídě mladých získala známky
výborná 3 a výborná 4
Moc gratulujeme všem a těšíme se na další setkání.

26.1.2013
Naše štěňátka se mají čile k světu a většia z nich má už i své páníky. V současné době máme dvě volná štěňátka, pejsky vhodné na chov, práci nebo jen jako mazlíky do rodiny. Více najdete v sekci aktuální vrh, v případě zájmu nás kontaktujte na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , tel.+420724290126
We have two male puppies available. Both have super temperament. if you are iterested call me or write me
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , +420724290126
parents are Lawpark Spellcaster x Flying Heart Famous Gold more informations on puppies section (actull litter).
Jde o pejsky
Happy Heart Famous Gold
tento pejsek je velmi tepmeramentní, milý klučík, který se hodí nejen na výstavy a chov, ale také třeba na práci nebo pro mladé sportovně založené páníky, prostě do rodiny kde by svůj temperament mohl uplatnit
Heart Pank Famous Gold
tento pejsek je velmi milý pes, vhodný na výstavy, ale hlavně jako správný kamarád pro rodiny jak aktivní, tak méně aktivnější, jelikož nejvíc na světě se rád mazlí
2.1.2013
Tak a je tu Nový rok 2013, který jak doufám bude lepší než ten předešlý. U nás vánoční i silvestrovské oslavy proběhly v poklidu a společně s psí smečkou a miminky jsme přivítali Nový rok. Děkuji všem přátelům a známým za přízeň kterou jste nám celý předešlý rok věnovali.
Našim štěňátkům z vrhu "H" je dva a půl týdne, krásně rostou a prospívají, nové fotky najdete ve fotogalerii v sekci aktuální vrh. V současné době máme ještě dva chlapečky volné, v případě zájmu nás kontaktujte.
Puppies are two and half weeks old and they grow to the beauty. New photos you can find in photogalerii in the section actual litter. We have two boys available when you are interested, contact me  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , +420724705494