Novinky 2011/News

28.12.2011

V naší CHS se toho nyní příliš neděje, ale na konec roku 2011 máme několik dobrých zpráv:

- fenka Amy od Perlové Studánky, která byla nakryta naším psem Heartbreaker Is Friendly je březí

 - náš canisterapeutický tým psích slečen Channy, Růženka a Craze znovu navštívil nemocnici v Kutné Hoře odd.LDN, kde před svátky potěšil naše seniory a doufáme, že v příštím roce se stanou naše návštěvy ještě častějšími a dle ohlasů /příznivých/se naše působnost rozšíří i dále.

- doufáme, že Nový rok 2012 přinese naší rodině a pejskům nejen štěstíčko, kterého je potřeba požehnaně, ale že nám bude nadále sloužit zdraví jako v roce 2011 a snad se nám podaří i odchovat náš další vrh, který plánujeme a na který se moc těšíme.

Děkujeme všem přátelům a známým za přízeň a podporu a těšíme se nashledanou v Novém roce.

 

3.12.2011

Tak, a je to tady, poslední výstava v roce 2011 se konala pro nás v Polsku ve městě Świebodzice, které se zúčastnily v hojném počtu naše odchovy a nutno říci, že pro nás se skvělými výsledky:

Flying Heart Famous Gold (Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller x Be Dream Famous Gold) V1 CWC, BOS - poprvé se vystavovala ve třídě pracovní a v silné konkurenci, zvítězila a také získlala titul nejlepší feny v rase. V závěrečných soutěžích, jsem jí zapůjčila polské mladé handlerce, která se s Růženkou probojovala do finále junior handlingu v mladší věkové kategorii a nakonec i zvítězila. V porovnání vítězů všech věkových kategorií, získala mladá handlerka s Růženkou druhé místo BIS2 druhý nejlepší junior handler výstavy. Moc gratulujeme a děkujeme mladé handlerce za prezentaci naší Růženky. Údaje i další fotečky přineseme později. Největší radostí pro nás je, že Růženka titulem CWC splnila podmínky pro udělení titulu Polský šampion krásy!!! je to její první dospělý šampionát, ač se to nezdá našemu zlatíčku jsou teprve 2 roky.   

Deborah the Dream Team (Inassicas Son of Songs x Ördöghegyi Berni - Eni Tara) - V1 best veteran in breed - ještě další velkou radostí toho dne pro nás byla Barunka, která 6 měsíců po posledních miminkách dokázala být v takové kondici a náladě, že po dlouhé pauze zvládla výstavu na jedničku s hvězdičkou, krásně se prezentovala nejen se mnou, ale děkuji i Ireně Zárubové, která jí krásně předvedla v závěru o titul BOB. 

Explosive Symphony Famous Gold (Heartbreaker Is Friendly x Deborah the Dream Team) - excellent 3 (11entries) - Enžílka byla poprvé bez paničky na výstavě a tak jsem byla ráda, že to se mnou pěkně zvládla a dokázala se ve velké konkurencí prosadit a získat pořadí. Gratulace posíláme majitelce Olze Škarvadové do Kolína.

Grande El´amor Famous Gold (Giddygold Union Jack x Deborah the Dream Team) -  very promissing 2 - naše nejmladší zástupkině také získala krásný posudek a super umístění. V konkurenci 4 miminek skončila na krásném druhém místě. Máme velkou radost.

Děkuji všem majitelům našich odchovů za prezentaci a přátelům a známým za podporu, byl to fajn den.

  

30.11.2011

Aktualizovali jsme sekce šěňátka - vrhy po našich psech a vrhy po našich odchovech, pokud máte zájem o štěňátko zlatého retrívra, podívejte se do těchto sekcí a kontaktujte chovatele.

Heartbreaker Is Friendly nakryl fenku Amy od Perlové Studánky, jde o opakované spojení, štěňátka z předchozího vrhu se velmi povedla a dělají svým majitelům jen radost.

Adventure Princess Pure Soul (Heartbreaker Is Friendly x Arwen Famous Gold) porodila štěňátka s krásným psem Jeffrey Evidog (Shardanell Showstopper x Excellent Magic Is Friendly), 30.11.2011 se narodilo 6 feneček a 2 chlapečci, gratulujeme chovatelce i majitelce.

 

25.11.2011

Dnes přinášíme s malým zpožděním několik výstavních novinek. Na MVP Nitra konaných o víkendu jsme měli několik zástupců, nejúspěšnějčím z nich byl:

Adventure Captain Pure Soul (Heartbreaker Is Friendly x Arwen Famous Gold), který v sobotu získal známku výborná/excellent a v neděli pak zvítězil a získal titul V1 CAC, stal se tím čekatelem šampiona krásy Slovenska, gratulujeme majitelce i chovatelce. 

pak: 

Explosive Symphony Famous Gold pak ve třídě otevřené získala v sobotu známku výborná/excellent a v nedělí pak skončila na 4.místě, ale se známkou velmi dobrá bohužel. 

Grande Bailarina Famous Gold vystavovala ještě ve štěňátkách, ale  přesto že měla velmi pěkné posudky oba dva dny získala pouze známku nadějná, přesto máme radost a doufáme, že to paničku neodradí.

  

19.11.2011

Vytvořena fotogalerie některých našich odchovů a potomků po našich psech, v případě že jste své miláčky nenašli, je to tím, že nemáme k dispozici jejich foto. Budeme velmi rádi, když nám fotky svých miláčků pošlete spolu s infem a my je následně do nově vytvořené fotogalerie přidáme http://channy2.rajce.idnes.cz/offspring/  

 

5 - 6.11.2011

Tento víkend byl pro nás velmi úspěšný, v sobotu se konala MVP Praha, které se zúčastnilo několik našich odchovů se skvělými výsledky:

Explosive Symphony Famous Gold (Chico x Deborah) - získala v početně i kvalitně obsazené třídě krásný posudek a známku V1 CAC

Grande El´Amor de la Famous Gold (Giddygold Union Jack x Deborah) - získala známku VN a pořadí 4.   

Grande Bailarina Famous Gold získala také bezchybný posudek, ale nechtělo se jí příliš vystavovat, a tak získala známku velmi nadějná bez pořadí

Výstavy se také účastnil pejsek z vrhu F - Flying Moon Famous Gold, který se sice panu rozhodčímu líbil, ale dal mu špatnou známku proto, že má prý nízkou výšku - přestože Moon má 58cm, tak mu pan rozhodčí naměřil 54. Hald není metr jako metr, ale i to se na výstavách může stát.

Dále fenka po Chicovi - Heartbreaker Is Friendly - Darcy Golden Galleon - získala známku výborná a bezchybný posudek ve třídě mladých, kde byla nejmladší účastnicí, gratulujeme.

Dalším potomkem po Chicovi je pejsek Adventure Cavalier Pure Soul (Chico x  Arwen Famous Gold), který získal ve třídě otevřené titul V1 CAC s krásným posudkem, i zde posíláme gratulace majitelce i chovatelce. 

Děkujeme všem za prezentaci a těšíme se na další setkání.

Další skvělou událostí byly nedělní CANISTERAPEUTICKÉ ZKOUŠKY konané v Léčebně v Praze - Bohnice. Těchto náročných zkoušek nejen na poslušnost, ale i na povahu psa jsme se zúčastnili s našimi dvěma děvčaty:

teprve douletou Růženkou - Flying Heart Famous Gold a čtyřletou Craze Girl Famous Gold, která je v majetku naší kamarádky Olgy Škarvadové. Obě pracovaly skvěle a jsem na ně moc pyšná, hlavně při práci s  postiženými a dětmi, která je velmi náročná na psychiku psa, a tak mohou obě rozšířit náš canisterapeutický tým. Prostě zlatá děvčata. Naše Růženka mě asi nikdy nepřestaně překvapovat, díky oběma fenkám i majitelce Crazinky Olze. 

  

18.10.2011

Dnes musím uvést několik důležitých novinek na které v posledních dnech nebyl moc čas, ale určitě se na ně nesmí zapomenout:

Intch.,Multich.,Grandch CZ Deborah the Dream Team"U" vstoupila 13.10.2011 do řad veteránů, když dovršila věk 8 let. Moje milá Barunkou, věřím, doufám, že ti zdravíčko bude sloužit a že tu se mnou budeš ještě mnoho dalších let, protože tě celá rodina zbožňujeme proto jaká si úžasná holka.

MultiJCH, Klubová JCH RK CZ 2011, Poznaň JW´010 Flying Heart Famous Gold oslavila 17.9.2011 své již 2 narozeniny, našemu malému rozmazlenému raubíři, také přejeme hodně zdravíčka do dalších let a možná také více toho rozumu, ale prý to příjde s věkem. Takže  Růženko máme tě moc rádi a přejeme jen to nejlepší do dalších let psího života s námi.

Nejnovější zpravou je pak skvělý počin dcerušky našeho Chica - Heartbreaker Is Friendly - O´Harmony z Havlova Dvora, která se svou paničkou Janičkou složila o víkendu všestrané zkoušky a může se pišnit písmenem "U" za svým jménem. Moc moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů - jste prostě jedničky.

Nesmím zapomenout ani na naší 9 a 1/2 let starou CH CZ, SK Channy Bohemian Gold"U", která po delší pauze začala znovu aktivně vykonávat canisterapii, a to v Nemocnici v Kolíně. Několik foteček můžete vidět na tomto odkazu www.channy2.rajce.idnes.cz/canisterapie

  

8 - 9.10.2011

O tomto víkendu se konala MVP České Budějovice, které jsem se zúčastnila pouze jako divák a morální podpora našich odchovů:

Grande Pepito de la Famous Gold - na své první výstavě se moc pěkně předvedl a získal známku VN2

Grande Bailarina Famous Gold - měla také premiéru ve třídě štěňátek a skončila na 4.místě

Grande El ´Amor de la Famous Gold - potřebuje dopilovat postoj zatím známka nadějná 

Explosive Symphony Famous Gold - v početné třídě získala známku výborná 4

Majitelům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů do budoucna.

V neděli se pak konaly klubové podzimní zkoušky v Úholičkách, kterých se zúčastnila naše fenka Růženka - Flying Heart Famous Gold, pracovala velmi pěkně a s chutí jak je jejím zvykem, ale velmi paničku potrápila na dohledávce, která následovala po slídění, protože ona přeci nejlíp ví kde hledat a co říká panička jistě není to nejlepší, takže dohledala kus až v poslední minutě a tím si zkazila známku i celkový výsledek zkoušek, ale vše ostatní zvládla a zkoušky dokončila, stává se tak pracovně upotřebitelnou fenou a věříme, že příští rok nebo po štěňátkách které plánujeme to bude lepší.    

Také se naší Channy Bohemian Gold narodila další vnoučátka, a to ze spojení:

Cintia Famous Gold x Woodstar Hero, pokud máte zájem více na www.golden-estrella.cz    

 

17. - 18.9.2011

S malým zpožděním doplňujeme výstavní novinky od našich psů a odchovů, kteří se ve dnech 17. - 18.9.2011 prezentovali na Národní výstavě v Brně a Klubové výstavě v Oslavanech.

NVP BRNO

Flying Moon Famous Gold - výborný 3

KV OSLAVANY

Flying Heart Famous Gold - výborný 3 (z 15)

Flying Moon Famous Gold - výborný (z 19)

Explosive Lover Famous Gold - velmi dobrý

Heartbreaker Is Friendly - výborný

 (ve třídě šampionů, kde se z 11 zúčastněných dostal do výběru posledních 5)

Největší úspěch měly vnoučátka naší Deborah - Deborah the Dream Team, která byla na své první výstavě, pocházející ze spojení Giddygold Union Jack a Explosive Love Famous Gold: 

Amazing Babette Explosive Love - VN1/ very promissing 1

Amazing Amelie Explosive Love - VN2/ very promissing 2

Amazing Charlotte Explosive Love - VN3/ very promissing 3

Amazing Casper Explosive Love - VN3/ very promissing 3 (male)

Bratříčci Archie a Garpík získali známky velmi nadějná s  pěknými posudky - moc gratulujeme majitelům i chovatelce.  

Ještě doplňujeme krásný úspěch syna našeho Chica z výstavy v Polsku, která se konala 18.9.2011:

Advanture Captain Pure Soul (Heartbreaker Is Friendly x Arwen Famous Gold) - V1 CWC, BOS

Velké gratulace posíláme také do Děčína, majitelce i chovatelce.

S velkou pýchou sledujeme, jak se daří našim odchovům a potomkům po našich pejskách, přejeme všem ať se daří minimálně tak dobře jako doposud.

 

9.9.2011

Máme několik zpráv, první a nejdůležitější je o změně adresy našeho současného bydliště, přechodně je to na nějaký ten čas - Dolní Chvatliny 23, p.Zásmuky - je to kousek od Kolína a o hodný kus blíže ku Praze. Najdete zde mě i naší kompletní smečku, krycí pejsky pokud by měly nějaké nevěsty zájem i naše děvčata, předpokládáme, že zde bude odchován i náš vrh "H"  - Handsome, který plánujeme na naší fence Flying Heart Famous Gold, ale její krytí jsme posunuli až na další hárání na jaro/léto 2012. Otcem by měl být pejsek čistě zahraniční krve, jehož jménu brzy zveřejníme.  

Další zpráva je výstavní ještě z MVP Mladá Boleslav, kde náš odchov Flying Dog Famous Gold  získal v mezitřídě krásné 2.místo a titul res.CAC, gratulujeme. 

 

20 - 21.8.2011

Tento víkend byl pro nás více než radostný, nejprve nás velmi potěšilo, že Max - Grande Max de la Famous Gold našel svou novou, milující rodinu a také konečně ten správný domov. 

Další potěšující novinkou jsou výstavní výsledky naší Růženky  - Flying Heart Famous Gold na DUODANUB Bratislava 2011 :

V sobtou získala ocenění res.CAC, res.CACIB za fenkou, která získala nejen CAC v její třídě, ale následně i CACIB a BOB.

V neděli si to pak děvčata vyměnily a Růženka získala - CAC, CACIB a BOB

V závěrečných soutěžích se dostala do užšího výběru posledních 5, ale bohužel dále se již nedostala, ale máme i tak ohromnou radost a celá naše rodina je na Růženku mooooc pyšná. 

 

24.7.2011

Tento víkend jsme se rozhodli vyrazit za hranice za výstavou, a to na Slovensko do Velké Idy, kde se konala mezinárodní výstava psů, posuzovala paní B.Krumpak/SLO a výsledky našich pejsků jsou:

Heartbreaker Is Friendly - V2 res.CAC

Flying Heart Famous Gold - V1 CAC

Jsme na naše pejsky moooc pyšní.

Také máme novinky z miminkova, pejskům je dnes 7týdnů a brzy již se rozutečou do nových domovů, mají za sebou čipování a první očkování. UVOLNILA SE NÁM REZERVACE NA FENKU - GRANDE BELLA , pokud máte zájem o štěňátko od nás, kontaktujte nás tel.724705494, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

20.7.2011 a 21.7.2011

Nabízíme ke shlédnutí pár foteček z víkendových výstav ZDE!!!

Dnes 21.7. byla miminka z vrhu "G" očkována, čipována a byly jim vystaveny europasy. Již brzy se nám rozeběhnou  do nových domovů.

 

16 - 17.7.2011

Tento víkend byl ve znamení výstav, v sobotu se konala Národní výstava v Mladé Boleslavi a v neděli jsme cestovali až do daleké polské Warszawi na mezinárodní vástavu psů. Naše odchovy ani potomci po našich psech se nesztratili a získali velmi pěkné výsledky:

NVP Ml.Boleslav

Flying Fík Famous Gold (Fiddle De - Dee´s Morris Traveller x Be Dream Famous Gold) - V1 CAC

Adventure Cavalier Pure Soul (Heartbreaker Is Friendly x Arwen Famous Gold) - V1 CAC

Adventure Princess Pure Soul (Heartbreaker Is Friendly x Arwen Famous Gold) - V1 CAC

Adventure Captain Pure Soul (Heartbreaker Is Friendly x Arwen Famous Gold) - V3 (excellent 3)

Adventure Crusader Pure Soul (Heartbreaker Is Friendly x Arwen Famous Gold) - VD

Velmi děkujeme za prezentaci a gratulujeme nejen chovatelce paní Ireně Zárubové, ale hlavně majitelům za super péči, kterou jim věnují.

MVP Warszawa/Poland

Flying Heart Famous Gold (Fiddle De - Dee´s Morris Traveller x Be Dream Famous Gold) - V1 CWC

Flying Fík Famous Gold - skončil v mezitřídě na pěkném 4.místě (4th place in intermediate class)

Explosive Lover Famous Gold (Heartbreaker Is Friendly x Deborah the Dream Team) - V/excellent

Velmi děkuji Helence Lorišové a Markétě Kloučkové za super víkend a společnost na této dlouhé cestě, a také za skvělou prezentaci našich odchovů.

Fotečky připravujeme a během dneška či zítřka uveřejníme z obou výstav.

 

6.července 2011

Další novinky ze života štěňátek z vrhu "G"!!!

- miminka byla znovu odčervena a byly jim ostříhány drápečky

- také byla přesunuta z porodní bedny do větší ohrádky, kde mají více pohybu a prostoru na skotačení

- poprvé zkusily místo kašičky i rozmočené granulky v celku a šlo jim to moc dobře, máme i nová fota ZDE!!!

 

25.června 2011

Dnes máme několik nových zrpáv o našich miminkách z vrhu "G":

- odčervilo se, musely se povolit oboječky, protože nám miminka přibrala a už jim byly tesné

- zvětšili jsme prostor v bedýnce, protože už krásně chodí a začínají si spolu hrát a skotačit

- začali jsme krmit kašičku z mističek a ne z talíře, protože už pochopila dítka naše, že se musí pěkně nahnout

přes okraj jeslti se chtěji dostat k dobré mňamince.

Více info o tomto vrhu najdete na stránce štěňátka - aktuální vrh.

 

22.června 2011

O víkendu naše miminka otevřela očka a také se posatvila na nožičky a začala chodit, krásně přibírají -  mají již hodně přes 1 kg a poprvé vyzkoušely kašičku z misky a šlo jim to moooc dobře. Jestli půjde vše jak má, tak za týden se už odstěhují z bedýnky do ohrádky, kde budou mít více prostoru ke skotačení a také se budou moci podívat ven na travičku. Více informací o našem vrhu "G" a volných miminkách se dozvíte v sekci štěňátka - aktuální vrh.

 

16.června 2011

Dnes jsme přidali další fotečky našich štěňátek z vrhu "G", najdete je ZDE!!!

Miminkům jsme dnes poprvé ostříhali drápky a také některým se již otevírají očička, do konce týdne budou jistě všichni už koukat na svět.

 

14.června 2011

O něco později dorazily výsledky ještě od naší fenky Explosive Symphony Famous Gold (Heartbreaker Is Friendly x Deborah the Dream Team), která má genetický tes očí na PRA/PRCD stejně jako její bratříček s výsledkem N/N - clear, gratulujeme.

 

9.června 2011

Dnes nám poštou přišel certifikát s výsledkem genetického vyšetření očí PRA/PRCD naší Růženky - Flying Heart Famous Gold s výsledkem N/N clear - máme ohromnou radost. Máme krásnou, zdravou, temperamentní a šikovnou holčičku, víc si prostě nemůžeme přát. Boženko a Fíčku díky za tuhle lumpici.

Následně jsme se dozvěděli od majitelky Endyho - Explosive Lover Famous Gold (Heartbreaker Is Friendly x Deborah the Dream Team), že měli dnes ve schránce také obálku s výsledkem testu PRA/PRCD: N/N - clear, moc gratulujeme.

 

5.června 2011

Dnes se nám narodila štěňátka ze spojení

Intch.,Multich.,GrandChCZ Deborah the Dream Team a Ch Giddygold Union Jack. FOTEČKY ZDE!!!

Porod proběhl hladce, začal v 13:50 a v 17:05 se narodilo poslední miminko. Maminka i štěníci jsou v pořádku a daří se jim báječně. Narodili se nám 4 klučíci a 4 princezny. Pokud máte zájem o štěňátko od nás napiště nebo zavolejte, více info naleznete v sekci štěňátka - aktuální vrh, fotečky přineseme brzy.

 

28. - 29.května 2011

I tento víkend byl ve znamení výstav - v sobotu se konala Klubová oblastní výstava RK CZ na Konopišti spolu s volbou Klubového šampiona šampionů RK CZ 2011 a v neděli jsme pak vyrazili do polské Nowe Rudy. Naše odchovy nám připravili mnoho krásných výsledků a spolu s pěkným počasím a příjemnou atmosférou to byl prostě super víkend.

OV Konopiště

Explosive Symphony Famous Gold (Heartbreaker Is Friendly x Deborah the Dream Team)

V1, vítěz třídy, Oblastní vítěz a v závěru BIS (Best in show)

Explosive Lover Famous Gold (Heartbreaker Is Friendly x Deborah the Dream Team)

V1, vítěz třídy

Flying Fík Famous Gold (Fiddle - De - Dee´s Morris Traveller x Be Dream Famous Gold)

V1, vítěz třídy

Channy Bohemian Gold - ve veteránech získala známku výborná a krásné 2.místo

Klubový šampion šampionů RK CZ 2011

Zde se prezentovala naše Růženka Flying Heart Famous Gold, která nejprve vyhrála kategorii junior šampion krásy 2009 - 2011 v plemeni GR a následně zvítězila i mezi ostatními plemeny v této kategorii a získala titul Klubová junior šampionka RK CZ 2011.

Moc děkujeme všem co s námi strávili tento krásný den na Konopišti a majitelům našich hafanů za účast.

NVP Nowa Ruda

Explosive Lover Famous Gold - získal známku výborná a 2. místo

Flying Heart Famous Gold - vyhrála třídu otevřenou V1 CWC a získala i nejlepší fenu BOS

Flying Heart Famous Gold  (Fiddle - De - Dee´s Morris Traveller x Be Dream Famous Gold)


21. - 22.května 2011

Tento víkend se konaly dvě výstavy v Litoměřicích, v sobotu Národní a v neděli Mezinárodní, těchto výstav se účastnilo několik našich odchovů s pěknými výsledky:

Dream of Storm Famous Gold - v sobotu získal V1 CAC a v něděli známku výborná

Explosive Symphony Famous Gold - v současné době bez srsti a trochu pohublá získala oba dvadny velmi dobrou  v neděli pak s pořadím VD4

Craze Girl Famous Gold - získala v sobotu známku výborná a v neděli V3

Flying Dog Famous Gold - vystavoval se jen v neděli a opět získal jako v Praze V1 CAC

Gratulujeme a těšíme se na další zprávy z výstav.

 

18.5 a 20.května 2011

Slaví naše vrhy "A" a "B" své již 5té narozeniny - moc gratulujeme a přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka, děkujeme všem majitelům za příkladnou péči.

Očekáváme za 14.dnů narození našeho vrhu "G", Barunka zabřezla a očekává na začátku června svá poslední miminka, více najdete v sekci štěňátka - aktuální vrh.

 

13 - 14.květen/2011

O tomto víkendu jsme absolvovali dvě výstavy, první na Slovensku v Bratislavě, kde se konala Klubová výstava SRK a v sobotu pak MVP Praha.

Klubová výstava SRK

Zde se prezentovala naše fenka Flying Heart Famous Gold, kde v mezinárodně obsazené třídě získala krásné 4.místo se známkou výborná a po delší pauze nastoupil do kruhu také Chico  - Heartbreaker Is Friendly, který ve třídě šampionů získal 1.místo a titul V1 CAC, posuzoval francouzský rozhodčí Bruno Facq.

MVP Praha

Tento druhý den na nás již byla únava z pátečního  cestování dost znát, a to nejen na nás, ale i psech, přesto získali naše odchovy krásné výsledky:

Flying Heart Famous Gold

vyhrála tř.otevřenous titulem V1 CAC a následně získala již svůj druhý titul CACIB

Flying Dog Famous Gold - vyhrál také tř.otevřenu  a získal V1 CAC

Flying Moon Famous Gold - byl v mezitřídě výborný 3

Gratulujeme a děkujeme za krásnou reprezentaci naší CHS.

 

květen/2011

Hned na začátku měsíce jsme vyrazili do obce Sloveč na klubové zkoušky vloh od KCHLS, které složili naše dva odchovy Flying Heart Famous Gold v I.ceně a Explosive Lover Famous Gold v III.ceně - trochu pozlobil svou paničku na přinášení, ale i tak jsme velmi spokojeni a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Následně se konaly dvě klubové výstavy KCHLS v Humpolci, kterých se zúčastnili naše odchovy a potomci po našich psech s velmi pěknými výsledky:

Flying Heart Famous Gold - V4, V2 res.CAC

Flying Dog Famous Gold - V3, V4

Flying Moon Famous Gold - VD, výborná

Heartbreaker Is Friendly - 2x výborná

Explosive Symphony Famous Gold - V3

Arwen Famous Gold byl oficiálně předán diplom a pohár za titul Klubový šampion krásy KCHLS!!!

Také přinášíme několik zpráv od potomků po našich psech:

Adventure Captain Pure Soul (Heartbreaker Is Friendly x Arwen Famous Gold) získal na NVP v Polsku ocenění V1 CWC a NPwR(BOS) a stal se čekatelem polského šampiona krásy.

O´Harmony z Havlova Dvora (Heartbreaker Is Friendly x Bessy z Veselských Luk) na KV v Mladé Boleslavi, získala výbornou 3 a v květnu složila PZ v I.cenně. Moc gratulujeme a děkujeme majitelům za vzornou péči.

 

duben/2011

V tomto měsíci 3.4 byla nakryta naše nejúspěšnější fenka Intch.,Multich, grandch CZ Deborah the Dream Team"U" psem  Ch Giddygold Union Jack - více najdete v sekci aktuální vrh. Doufáme, že se vše podaří a začátkem června se budeme moci těšit na miminka.

Dále jsme se zúčastnili MVP České Budějovice, kde se prezentovala naše Flying Heart Famous Gold v mezitřídě a s velkým úspěchem - získala nejen titul V1 CAC, ale stala se i nejlepší fenou s titulem CACIB, čímž je od tohoto dne čekatelkou titulu INTERŠAMPION.

  

březen/2011

V tomto měsíci jsme obdrželi skvělou zprávu - fenka JCh CZ Explosive Love Famous Gold je březí a čeká štěňátka, více najdete na jejích stránkách www.explosivelove.estranky.cz

 

únor/2011

14.2.2011 byla nakryta fenka z našeho chovu JCh CZ Explosive Love Famous Gold krásným psem zapůjčeným z Dánska      Giddygold Union Jackem.

Se konala MVP Rzeszow/PL, na kterou jsme vyrazili v doprovodu Radky Bursíkové s naší fenkou Flying Heart Famous Gold, která v početné a kvalitní konkurenci 12 fenek získala titul V1 CAJC a BOB junior - čímž splnila podmínky pro udělení titulu polský junior šampion.

 

leden/2011

Se konaly tři výstavy, kterých jsme se zúčastnili a to NVP Olomouc, MVP Glogow v Polsku a MVP Trenčín/Sk, na všech třech těchto výstavách nás reprezentovali naše odchovy:

NVP Olomouc

Flying Heart Famous Gold - V1 CAC, mezitřída - čekatelka šampionátu krásy CZ

Dream of Storm Famous Gold - výborný 3

Explosive Symphony Famous Gold - výborná bez pořadí

Crazte Girl Famous Gold - výborná bez pořadí

MVP Glogow/PL

Flying Heart Famous Gold- ve velmi početné a kvalitní konkurenci skončila u anglické rozhodčí výborná 2

MVP Trenčín/Sk

Flying Heart Famous Gold získala v mezitřídě V1 CAC a stala se čekatelkou šampiona krásy SK