Novinky 2007

 

27.12.2007 - Z CHS Pure Soul jsme dostali dobrou zprávu v podobě negativního výsledku na vyšetření dedičných očních chorob pomocí metody OPTIGEN, které se provádí v Německu. Tímto posíláme velké gratulace Arwen Famous Gold a Irence Zárubové do Děčína.

 

16.12.2007 - Dnešního dne byl náš Bekošek (Back to my Dream Famous Gold) spolu se svou setřičkou Boženkou (Be Dream Famous Gold) vyšetřen na dědičné oční choroby u MVDr. Beránka, Pardubice  a oba s negativním výsledkem. Moc děkujeme oboum spolumajitelkám Stáničce Cvečkové i Lence Štencelové za péči kterou oboum našim odchovům věnují.

Současně celá naše smečka Famous Gold přeje všem příjemné prožití Vánoc a hodně štěstí v Novém roce.

 

10.12.2007 - V současné době mají všechna naše štěňátka své majitele. V pátek tento týden od nás odejde i Caroline, pro kterou si přijedou pánečkové ze Slovenska. Tímto bych chtěla poděkovat své rodině, ale i mým přátelům, kteří mi moc pomáhali s našimi miminky, protože bez nich by určitě vše tak krásně neklaplo. Dekuji hlavně Stáničce Horníčkové, Martině Chlípkové, Radce Bursíkové, Ivetě Harčarikové, Lucce Hančarové, našim milým tetám, které se staraly o naše hafoně jako by byli jejich vlastní - posíláme vám pac a pusu tetky. Pokud máte zájem pořídit si štěňátko, tak v chovatelské stanici Bohemia Angel mají ještě volnou jednu krásnou černou fenku labradorského retrívra, více na stránkách www.bohemiaangel.com

 

01-02.12 2007 - Tento víkend byl plný nových událostí, které byly pro nás velmi příznivé: Hlavní zprávou je výsledek výstavy v polské Nowé Rudě. Byla to krásná tečka zaletošní výstavní sezónou.
Náš Beky - Back to my Dream Famous Gold vyhrál třídu pracovní a kromě toho se stal i nejlepším psem v rase a k naší velké radosti i nejlepším psem v plemeni V1 CWC, BOS, BOB. Třešničkou na dortu bylo umístění v záverečné soutěži o titlul BIG, kde se umístil na  4. místě. Výstavy se zúčastnila i jeho sestřička Be Dream Famous Gold, která v silné konkurenci v mezitřídě získala V2 a také Arwen Famous Gold, která v silně obsazené třídě pracovní získala V3.

Další zprávou je to, že o v neděli od nás odešla dvě štěňátka Dream of Sparkle Famous Gold a Colombo Famous Gold, jejich osobní stránečky najdete v odchovech.

V současné době máme volnou již jen jedno štěňátko a to fenečku Caroline Famous Gold. Pokud máte zájem o tuto krásnou a milou fenečku kontaktujte nás. Její fotku najdete také v odchovech na její osobní stránečce.

 

28.11.2007 - Přidány fotečky našich volných štěňátek. Caroline, Colombo a Dream of Sparkle

 

26.11.2007 - Dnešního dne od nás odešla naše sladká Růženka - Dream of Silence Famous Gold. Její nová panička bydlí v Lysé nad Labem to je kousek od nás, a tak se jistě budeme vídat. Přejeme oběma holkám Evě i Růžence, aby jim to klapalo.

 

25.11.2007 - K dnešnímu dni máme v naší chovatelské stanici tři volná štěňátka. Z vrhu "C" CH CZ, SK Channy Bohemian Gold"U" x JCHRo, CHRo Fairy Jack Is Friendly - Colombo Famous Gold - PES - je to velmi milý a mazlivý pejsek světle zlaté barvy, je velmi nadějného exteréru vhodný na výstavy, sport nebo jako mazlíček do rodiny. Caroline Famous Gold - FENA - je velmi milá a temperamentní fenečka. Je vhodná na výstavy, ale hlavně pro páníky, kteří se zamýšlejí věnovat myslivosti, WT, agility nebo jinému sportu, kde by byl využit její temperament a vrozené vlohy. Ráda aportuje hračky, dummy i bažantí křídla, slyší již na jméno a chodí na zavolání.

Z vrhu "D" Multich Deborah the Dream Team"U" x JCHRo, CHRo Fairy Jack Is Friendly - Dream of Sparkle Famous Gold - FENA - je to velmi milá a mazlivá fenečka, velmi nadějného exteriéru, vhodná zejména na výstavy, práci, ale i jako milý společník do rodiny. Je i čipovaná. Tato fenka původně byla již zadaná, ale bohužel u budoucího páníka se objevila alergie na srst, a tak Sparkle zůstala prozatím u nás. Doufáme, že i ona brzy najde své nové páníčky, kteří by jí dali lásku, kterou si zaslouží.

ZDE nebo v sekci štěňátka na stránkách vrhů C a D ve fotoglaerii najdete kolekci fotek pod názvem NEZADANÍ.

Také bychom chtěli poděkovat Irence Zárubové za péči kterou věnuje naší Arwen Famous Gold a také za to, jak rozvíjí její vrozené vlohy nejen na výstavách, zkouškách, ale hlavně v oblasti canisterapie. Ještě společně s goldenkou Bárou byla Arwínka s paničkou pozvána na Den centra sociálních služeb, kde předváděly Canisterapii. Všem třem holkám to šlo báječně  - jsme na Vás moc pyšní. V této oblasti nám již roste nová mladá generace v podobě Cintie Famous Gold - která o tomto víkendu navštívila Ústav soc. péče ve Staré Olešce a chovala se přirozeně a v prostředí ústavu a pacientů byla jako doma. Děkujeme páníkům Romanovi a Lucce a doufáme, že se vám bude takto dařit dál. Přikládáme malý článek o akci Den soc. péče  zaslené nám Irenkou Zárubovou ZDE.

V sekci naši psi/ na její osobní stránce najdete novou fotografii naší fenky Be Dream Famous Gold.

 

19.11.2007 - V sobotu jsme se zúčastnili MVP Praha, který byla nominační na Cruft2008. Z naší chovatelské stanice se v mezitřídě v silné konkurenci předvedla naše Be Dream Famous Gold (Boženka) a získala V1 CAC a stala setak čeatelkou šampionátu krásy České republiky. Její bratříček Back to my Dream Famous Gold (Beky) se vystavoval v mezitřídě, kde také v početné konkurenci získal velmi pěkný posudek a známku V3. Z naší chovatelské stanice na této výstavě byla ještě Arwen Famous Gold, která o pořadí bojovala s naší Boženkou a získala známku výborná a 4.místo - moc gratulujeme.

V sekci videogalerie najdete video našich štěníků Dream of Storm Famous Gold a Dream of Skyline Famous Gold. Tato štěňátka jsou již šťastně u nových páníků.

Pokud máte zájem můžete si pořídit štěňátko z naší chovatelské stanice stále máme volná štěňátka z vrhu "C" Columba Famous Gold a Caroline Famous Gold z vrhu "D" Dream of Sparkle Famous Gold a Dream of Silence Famous Gold.

Další zprávou je, že konečně máme vyhodnocení DKK z Čech našich dvou pejsků:

Back to my Dream Famous Gold HD:B ( 1/1 vyhodnoceno komisí veterinárních lékařů v čele s Doc.Mvdr.A.Nečasem Phd.) a Be Dream Famous Gold HD:C (2/2 "vyhodnoceno" MVDr.Snášilem). Již brzy najdete na těchto stránkách článek o vyhodnocení rtg našich dvou pejsků.

 

15.11.2007 - Dneska odjel se svými novými páníčky do Horních Počernic náš Dream of Storm Famous Gold. Jeho osbní stránku najdete v odchovech.
V současné době máme volná ještě 4 štěňátka jednoho pejska a jednu fenku od naší Channy Bohemian Gold - Colombo Famous Gold a Caroline Famous Gold a dvě fenky od naší Deborah the Dream Team - Dream of Sparkle Famous Gold a Dream of Silence Famous Gold. COLOMBO a CAROLINE jsou velmi aktivní štěníska, zejména Karolínka, Kája je velmi vlohová fenka, ráda nosí vše od dummy, hraček i bažantí křídla, vhodná zejména pro lidi, kteří se s pejskem chtějí věnovat nějakému sportu - WT nebo myslivosti, agility....
SPARKLE je velmi pěkná fenka, nejlepší z vrhu po naší Multich Deborah the Dream Team, vhodná zejména na výstavy, ale je i velmi vlohová. SILENCE je velmi milá, mazlivá, klidná fenečka, která je naopak vhodná pro starší lidi jako společnice nebo pro rodinu, která by jí dala spoustu lásky. Silence je miláčkem celé naší rodiny a přejeme si pro ní najít ty nejbáječnější páníky na světě.

 

13.11.2007 - Dream of Skyline Famous Gold a Cent Famous Gold nás dneska opustili a rozutekli se ke svým novým páníčkům. Také jejich osobní stránečky najdete v odchovech.

 

12.11.2007 - V odchovech na osobní stránce naší Dream of Sound Famous Gold (Daisy) najdete pár foteček z nového domova. Dnes odjel do nového domova i pejsek Coudy Famous Gold, jeho osobní stránku najdete také v odchovech vrh "C". Také ve videogalerii najdete nový příspěvěk :)

 

10.-11.11. 2007 - V těchto dnech od nás odešlo další štěňátko, a  to Casper Famous Gold, jeho osobní stránečku si můžete prohlednout v odchovech. Také u našeho Rokyho (Dream of Sexy Denis Famous Gold) máme přidány na jeho osobní stránce v odchovech nové fotky a ve videogalerii první video z nového domova.

O tomto víknedu jsme se zúčastnili výstav v německém Stuttgartu. První den se náš Beky umístil v mezitřídě na 4.místě - posuzoval pan rozhodčí ze Slovinska Zidar, johož posuzování jsme příliš nechápali a myslím, že jsme nebyli jediní př.pes který od něj v šampionéch dostal VD2 (dle našeho názoru byl velmi pěkný a toto ocenění pro nás bylo velkým překvapením) byl druhý den V1 VDH, CAC, Stuttgart sieger, BOB a fena, která dostala od něj v šampionech VD1 (dle mého názoru také velmi kvalitní fena) byla druhý den V1 VDH, CAC, Stuttgart sieger.  I náš Beky byl druhý den rázem uplně jiný pes a v mezitřídě získal od neměcké paní rozhodčí B.Müller o fous 2.místo V2 res.Ant.Dt.Ch.VDH, res.CAC.

 

2.-4.11. 2007 - V těchto dnech nás opustila další miminka Coco Chanel Famous Gold, Cintia Famous Gold a Dream of Sound Famous Gold. Jejich osobní stránky najdte v odchovech.

O víkendu jsme se také zúčastnili dvou výstav ve slovenské Nitře, kde se naše odchovy velmi pěkně umístily
Back to my Dream Famous Gold v sobotu V3 a v neděli se umístil na prvním místě s titulem CAJC
Be Dream Famous Gold se oba dva dny umístila na 3.místě se známkou výborná (V3)
Arwen Famous Gold byla první den na výstavě výborná a v neděli se umístila v mezitřídě na 3.místě (V3)

 

2.11.2007 - Přidány fotografie Dream of Sunshine Famous Gold z jejího nového domova.

 

1.11.2007 - Přidány fotografie Craze Girl Famous Gold z jejího nového domova.

 

31.10.2007 - Dneska od nás odešlo další štěňátko Dream of Sunshine Famous Gold, její osobní stránečku najdete v odchovech.

26.-28.10. 2007 - V těchto dnech od nás odešla první štěňátka: Craze Girl Famous Gold, Cedrik Famous Gold, Caramela Famous Gold, Dream of Sexy Denis Famous Gold, Dream of Speed Famous Gold. V sekci odchovy již naleznete jejich osobní stránky s nejnovějšími fotkami.

V sobotu se zúčastnil náš Beky - Back to my Dream Famous Gold klubových podzimních zkoušek. Pracoval velmi pěkně a celé zkoušky měl známky na první cenu, osudnou se mu stala poslední disciplína, kterou rozhodčí ohodnotil k překvapení všech známkou 1 a tím spadl do III.ceny.

Na stránkách vrhů C a D najdete fotogalerii s momentkami našich nezadaných štěňátek.

 

21.10.2007 - V sekci štěňátka vrh C - fotogalerie naší nezadané Caroline Famous Gold jsou přidány dvě fotečky. Caroline je velmi veselá a temperamentní fenečka, velmi ráda nosí všechno co doma najde, hledá páníky, kteří by využili její temperament v nějakém sportu ať už ve sportovní kynoligii, agility nebo loveckém výcviku.

 

21.10.2007 - Dnešního dne se znovu Beky prezentoval na poli pracovním a za chladného deštivého dne složil LZ - lesní zkoušky v I.ceně s celkovým počtem bodů 228. Bekošku gratulujeme a přejeme ještě hodně úspěchů jak pracovních tak výstavních.

 

20.10.2007 - V sekci štěňátka vrh C a D najdete několik foteček nezadaných štěňátek. Štěňátka jsou už poprvé očkovaná a také tetovaná -  z toho pochází i lehce nazelenalý odstín srsti našich chlupáčků.

Další skvělou novinkou je to, že dnes složil náš Back to my Dream Famous Gold BZ - barvářské zkoušky na plný počet bodů 120 v I.ceně a stal se i vítězem zkoušek. Když náš Beky bojoval v Uhlířské Lhotě na zkouškách, tak fenečka z našeho chovu Arwen Famous Gold skládala PZ - podzimní klubové zkoušky, které složila v III.ceně. Měla všechny hlavní disciplíny na první cenu, ale bohužel Arwínka vyběhla při markingu a tím mohla být ohodnocena pouze 1 bodem, celkem 151 bodů a spadla do III.ceny. Arwínko i tak moc gratulujeme a přejeme spoustu dalších pracovních i výstavních úspěchů.

 

18.10.2007 - Dnešního dne jsme v sekci štěňátka vrh C a vrh D umístili fotogalerie našich štěnísek v postojích ve věku 6týdnů. Některým štěnískům to šlo lépe a někteřá nás hodně pozlobila. Některá štěnátka jsou stále volná, pokud máte zájem, můžete si volná štěníska na fotkách prohlédnout a pokud máte zájem ozvěte se nám na tel.724705494

 

13.10.2007 - Dnešního dne oslavila naše Barunka - Deborah the Dream Team čtvrté narozeniny. Barunce přejeme do dalších let hodně zdravíčka a štěstíčka a samozřejmě spoustu úspěchů.
Téhož dne náš kamarád Heartbreaker Is Friendly - Chico zazářil na klubových  podzimních zkouškách v Brobrůvce, které složil v I.ceně a titul CACT mu utekl jen o vlásek - měl stejný počet bodů jako vítězný golden, ale protože není ještě chovný titul nezískal.

 

06.10.2007 - Dnešního dne jsme se zúčastnili MVP České Budějovice, kde posuzoval p.Jindřichovský. Na této výstavě se prezentoval náš Beky (Back to my Dream Famous Gold), poprvé v ČR v mezitřídě a hned získal titul V1 CAC a s tal se čekatelem šampionátu krásy České republiky. V mezitřídě se vystavovala naše Arwen Famous Gold, která ve velmi silné konkurenci získala známku V - výborná.

 

01.10.2007 - V textu o posuzování dysplasie kyčelních kloubů dle systému BVA jsou přidány snímky certifikátů Bekyho a Boženky ( Back to my Dream Famous Gold a Be Dream Famous Gold) ZDE. Další novinkou je pěkný výsledek naší Arwen Famous Gold na klubové výstavě RK CZ, kde se v mezitřídě umístila na 2.místě se známkou výborná, posuzoval pan Bruno Facq z Francie. Pan rozhodčí byl velmi přísný v této třídě zadal pouze tři výborné  - Irence i Arwínce moc gratulujeme. V sekci videogalerie je přidáno krátké video pod názvem hra s míčkem.

 

26.9.2007 - Dnešního dne nám přišlo vyhodnocení rentgenových snímků kyčlí na dysplazii, které jsme posílali do Anglie na vyhodnocení dle stupnice BVA. Oboum našim odchovům ve spoluvlastnictví přišly opravdů nádherné výsledky, kterých si velmi vážíme.
Back to my Dream Famous Gold - hips BVA 3:3  ( v přepočtu na stupnici FCI 0/0 )
Be Dream Famous Gold - hips BVA 5:3 ( v přepočtu na stupnici FCI 1/0 )
Zde najdete článek o hodnocení systémem BVA.

 

24.9.2007 - V sekci štěňátka vrhy C a D najdete v jejich fotogaleriích nové fotky ze tří týdnů. Štěňátka už papkají kašičku z granulí a učí se pít vodičku z misky. Také naše miminka byla poprvé venku a velmi se jim tam líbilo.

 

19.9.2007 - Dnešního dne byla vytvořena fotogalerie výstavy z klubové výstavy v Českých Budějovicích.

 

16.9.2007 - Dnešního dne byla vytvořena nová fotogalerie štěňátek ve věku 2 a 1/2 týdne. Všechna naše štěňátka již vidí a také "chodí". Tuto fotogalerii najdete v sekci štěňátka vrh C nebo D.

 

15.- 16.9. 2007 - Tento víkend se konaly dvě klubové výstavy retrieverů KCHLS  v Českých Budějovicích, ktérých se zúčastnila Arwen Famous Gold se svou paničkou Irenkou Zárubovou. V sobotu se umístili na 3.místě se známkou výborná a druhý den získaly v mezitřídě V1 CAC - moc moc gratulujeme Arwínce i její paničce a přejeme spoustu dalších úspěchů.

 

8.- 9.9. 2007 - O tomto víkenduse zúčastnil náš Back to my Dream Famous Gold dvou výstav v Německu - Nationale Zuchstau Leipzig a Internationale Zuchtstau Leipzig. Oba dva dny byla v jeho třídě velmi silná konkurence velmi kvalitních psů z celé Evropy a náš Beky se ani v takové konkurenci neztratil a získal tato ocenění res.Anw.Dt.CH.VDH (res. Anwartschaft Deutscher champion VDH), res.CAC a druhý den V4.
Velmi děkujeme znovu Radce Bursíkové za skvělé předvedení a také Irence Zárubové za péči o našeho Bekouška. Těchto dvou výstav Lipsku se zúčastnila i fenka z našeho odchovu Arwen Famous Gold, která získala oa dva dny ve třídě mladých pěkné umístění na 3.místě.

7.9.2007 - Přidány nové fotografie štěňátek z vrhu C a D. Pokud máte zájem o štěňátko z naší chovatelské stanice kontaktujte nás.

 

1.9.2007 - Dnešního dne se konala MVP Mladá Boleslav na kterou byl přihlášen i náš Back to my Dream Famous Gold, který se však výstavy nezúčastnil z důvodu naší zaneprázdněnosti s čerstvě narozenými štěňátky. Barvy naší chovatelské stanice hájil Artur Famous Gold, který ve třídě mladých získal pěkný posudek a známku výborná - V
Současně jsme se dozvěděli i super zprávu od majitelů našeho Apolla Famous Gold (Kenyho), kterému přišly výsledky rtg kyčlí a loktů s výsledkem DKK 1/1 a DLK 0/0 - máme moc velkou radost a gratulujeme majitelům.

 

31.8.2007 - Ve dnech 30 a 31.srpna se v naší chovatelské stanici narodila štěňátka.
Channy Bohemian Gold se narodilo 10štěňátek /5holčiček a 5chlapečků/
Deborah the Drean Team se narodio 8štěňátek/5holčiček a 3chlapečci/
Fotogalerie obou vrhů C a D najdete ve fotogalerii "C" a fotogalerii "D".

 

25.8.- 26.8.2007 - O tomto víkendu se zúčastnil náš Bekošek - Back to my Dream Famous Gold dvou výstav v rakouském Insbruku (Alpencup). Bekošek se vydal na takovou dlouhou cestu bez paničky, která byla raději doma u našich fenek Channy a Deborah, u kterých každým dnem očekáváme narození štěňátek. Touto cestou velmi děkuji Radce Bursíkové za krásnou prezentaci našeho Bekyho a bezpečný odvoz do Insbruku a zpět a samozřejmě musím velmi  poděkovat druhé paničce Stáničce Cvečkové, která nejenže dělala Bekoškovi doprovod a vzorně se o něj spolu s Radkou starala, ale i nehledě na své pohodlí a čas zajistila dopravu Bekoška až do rodného Týnce - moc díky jí i jejímu manželovi Pavlovi.

Bekošek se na obou výstavách pěkně prezentoval, ale jeho nevýhodou byla světlá barva srsti, jelikož hlavně první den pan rozhodčí ( Roy Maynard, GB) preferoval hlavně pejsky barvy zlaté kterým odpustil i malé nedostatky a o to víc máme radost z pěkného posudku a známky V4. Druhý den posuzovala paní rozhodčí Beate Tyng/D, která byla velmi přísná a i když Bekošek dostal pěkný posudek ohodnotila ho známkou VD a v pořadí 4.místo.

 

Každým dnem očekáváme porod našich dvou fenek CH CZ, SK Channy Bohemian Gold"U" a MultiCH Deborah the Dream Team"U" pokud máte zájem o štěňátko z naší CHS kontaktujte nás  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo tel. +420724705494. Bližší informace se dozvíte v sekci štěňátka ...

 

18.8. -  19.8.2007 - Ve dnech 18. - 19.8. 2007 jsme se zúčastnili výstav duodanube Bratrislava 2xCACIB, kde první sobotní výstava byla nominační na anglický CRUFT 2008. Ve velké konkurenci se naše odchovy neztratily a získaly pěkné výsledky.

 

18.8.2007 - Back to my Dream Famous Gold - V4 (z 16 přihlášených psů)

Be Dream Famous Gold - V (z 13 přihlášených fen)

Baccara Famous Gold - V

Arwen Famous Gold - V4

19.8.2007 - Back to my Dream Famous Gold - V5

Be Dream Famous Gold - V3

Baccara Dream Famous Gold - VD

Arwen Famous Gold - V4

Všem děkujeme za pěknou prezentaci a těšíme se na další výstavy.

 

28.7.2007 - jsme byli s Channy a Deborah  na sono vyšetření zda bylo krytí úspěšné a fenky jsou březí. S velkou radostí můžeme oznámit, že obě naše fenky zabřezly  a u Channy očekáváme opravdu početný vrh. Přikládáme snímky ze sona.

 

21.7.2007 - Dnešního dne jsme se v hojném počtu zúčastnili národní výstavy psů v Mladé Boleslavi s velmi pěknými výsledky. Všem vystavovatelům našich pesanů děkujeme a gratulujeme k úspěchům. Současně moc děkujeme Radce Bursíkové z CHS Rusty Love za vystavování naší Be Dream.
Výsledky našich pejsků:
Ami Famous Gold ( Bruce of Dream Team x Channy Bohemian Gold ) - V2 (z počtu 21 nastoupených psů)
Artur Famous Gold ( Bruce of Dream Team x Channy Bohemian Gold ) - V
Arwen Famou Gold ( Bruce of Dream Team x Channy Bohemian Gold )- V3 (z 19 fenek)
Be Dream Famous Gold ( Summeramba Chopin x Deborah the Dream Team ) - V (z 19 fenek)
Back to my Dream Famous Gold ( Summeramba Chopin x Deborah the Dream Team ) - V1 CAJC, v soutěži o BIS junior se dostal do finále mezi posledních 8 juniorů.

 

14.7.2007 - Vytvořena fotogalerie Výcvik a výstava Roudná 2007, kterou si můžete prohlédnout zde...

 

13.7.2007 - Vytvořena fotogalerie OVVR Albeř, kterou si můžete prohlédnout zde...

 

12.7.2007 - Vytvořena fotogalerie závody podle zk.ř. OVVR, kterou si můžete prohlédnout zde...

 

6.7.2007 - Dne 6.7.2007 se konaly zkoušky OVVR v Albeři pořádané KCHLS - sekce retrívrů, kterých se zúčastnila fenka z našeho odchovu Arwen Famous Gold, která je úspěšně složila s celkovým počtem bodů 198 a výsledkem  PROSPĚLA.

Z tábora Roudná se na tyto OVVR v Albeři vypravili i další naši kamardi a všichni PROSPĚLI jsou to :

Heartbreaker Is Friendly

Dolores z Drouškova

Anette Lucky Honey

Zoretta Chlupaté štěstí

Westa Misantos

Fotogalerii z tábora v Roudné a OVVR v Albeři si budete již brzy moct prohlédnout, vzhledemk velkému množství fotek je příprava této fotogalerie časově náročnější

 

4.7.2007 - jsme dorazili na tábor v Roudné, kde jsme strávili dva krásné dny a zúčastnili jsme se tam několika táborových akcí, při kterých jsme si užili nejen spoustu zábavy, ale i po straně výcviku jsme se zdokonalili. Chtěla bych předem poděkovat organizátorkám Irence Zárubové, Karin Havlíkové za skvělou přípravu  a výcvikářkám Máje Šustové, Ivě Šoustalové a Radce Bursíkové za super přístup k páníkům a pesanům. Téhož dne 4.7.2007 se konala táborová akce - závody pořádané podle zkušebních řádů na zkoušky OVVR, ZV a ZZO - my jsme se zúčastnili závodů podle OVVR, které jsme absolvovali s  Back to my Dream Famous Gold a s našim kamarádem Heartbreaker Is Friendly s tímto výsledkem : Heartbreaker - Chicko se umístil na 2.místě s celkovým počtem bodů 218. Back to my Dream - Beky se umístil na 3.místě s celkovým počtem bodů 212. Těchto závodů se zúčastnila i fenka z našeho odchovu Arwen Famous Gold, která se umístila na 4.-5.místě s celkovým početem bodů 207

 

3.7.2007 - jsme se dozvěděli super zprávu od paní Hrdličkové majitelky našeho Ami Famous Gold, a to v podobě výsledků rtg. Ami má DKK 1/1 a DLK 0/0. Gratulujeme.

 

2.7.2007 - Oznamujeme, že máme nakrytou i naší druhou fenku Multi CH Deborah the Dream Team "U" psem JCH, CH Fairy Jack is Friendly. Oboje krytí našich fenek proběhlo hladce bez problémů přirozenou cestou a tak doufáme, že načasování bylo perfektní a na začátku září 2007 se dočkáme dvou vrhů. Jack nás uchvátil svým exteriérem a temperamentem,  a proto jsme se rozhodli ke krytí obou našich psích holčiček.Současně možnost detailně si ho prohlédnout a zkontrolovat vše od zubů, skusu až po povahu při kontaktu během i po krytí pro nás bylo rozhodují při rozhodování zda nakrýt i naší Barunku, a tak jsmese rádi do CHS paní Halabalové  vrátili. Více najdete v sekci štěňátka.

 

29.6.2007 - Dnes byla nakryta naše fenka CH CZ, SK Channy Bohemian Gold "U" psem JCH, CH Fairy Jack is Friendly - více najdete v sekci štěňátka vrh C. Předpokládaný porod by měl být na začásktu září 2007.

 

28.6.2007 - Dnešního dne oslavila naše Channy Bohemian Gold své páté narozeniny. Milá Channy máme tě moc rádi a přejeme ti všechno nejlepší do dalších let a doufáme, že tu s námi budeš ještě hodně hodně dlouho.

 

24.6.2007 - Dnešního dne jsme nafotili několik nových fotek našich pesanů, které najdete ve fotogaleriích nebo na osobních stránkách Arwen Famous Gold, Back to my Dream Famous Gold, Deborah the Dream Team a Channy Bohemian Gold.

 

23.6.2007 - Dnešního dne jsme se zúčastnili MVP Brno na které nás prezentoval Back to my Dream Famous Gold, který ve třídě mladých získal pěkné hodnocení umístil se na třetím místě  - V3 a také se ve třídě mladých vystavovala fenka z našeho odchovu Baccara Dream Famous Gold, která získala známku výborná - V.

 

21.6.2007 - Máme aktualizováno v sekci štěňátka naše Channy Bohemian Gold začala hárat, a tak již brzy pojedeme za ženichem, kterého jsme jí pečlivě vybrali.

 

20.6.2007 - ve fotoglaerii naší Arwen Famous Gold přidáno několik fotek., které si můřete prohlédnout zde.

 

16.6.2007 - se konala Národní výstava psů v německých Drážďanech, kde naše barvy hájila fenka Arwen Famous Gold (Channy Bohemian Gold x Bruce of Dream Team), která získala ve třídě mladých titul SG1, Anw.Dt.Jug.VDH ( Anwartschaft Deutscher Jungend champion - čekatel junior šampiona Německa ) a Jungendsieger - nejlepší mladý.

Posudek zní : jeden rok stará fena, standartních proporcí, velmi dobrá hlava, skus nůžkový, velmi dobrá v pohybu i v postoji.

Máme velkou radost a gratulujeme Arwínce i Irence.

 

13.6.2007 - Dneska došel další výsledek DKK a DLK a znovu po naší fence Channy Bohemian Gold, kdy Arwínka (Arwen Famous Gold) má  DKK 2/2 a DLK 0/0. Gratulujeme paničce Irence a celé rodině Zárubovic.

 

12.6.2007 - Dnešního dne nám přišly další zdravotní výsledky našich odchovů a tentokráte z vrhu A od naší Channy Bohemian Gold a to Anthonyho Famous Gold s výsledkem DKK 2/2 a DLK 0/0. Gratulujeme Míše a Martinovi a samozřejmě našemu Toníkovi také.

 

7.6.2007 - nás po návratu domů odpoledne čekalo ve schránce milé překvapení v podobě certifikátu o udělení titulu Slovenský šampion krásy naší fence Deborah the Dream Team čímž se stala šampionkou krásy  tří zemí  CZ, PL, SK. Máme moc velkou radost a přejeme Barunce ještě spoustu výstavních i pracovních úspěchů.

 

1. - 3. 6.2007 - v těchto třech dnech jsme absolvovali tři výstavy na Slovensku a myslím, že s velmi pěkným výsledkem.

První z nich byla Celoštátná výstava v Senci, kde posuzoval pan rozhodčí Hampl:

Back to my Dream Famous Gold - V2

Baccara Dream Famous Gold - V

Arwen Famous Gold - V3

Druhá výstava se konala v Nitře (MVP) a zde posuzoval pan Jos De Cuyper z Belgie, který zejména ve třídách mladých u fen i u psů nešetřil známkami VD a D. U psů ve třídě mladých byla zadána pouze jediná výborná a to vítězi ostatní skončili s VD a D a pořadí se tedy zadávalo i z VD. U fen byly zadány čtyři výborné tj.jen na pořadí.

Deborah the Dream Team - V1 CAC

Back to my Dream Famous Gold - VD4

Baccara Dream Famous Gold - VD

Arwen Famous Gold - VD

Třetí den se konala Klubová výstava terívrů v Nitře, kde GR posuzovala paní Karin Eriksson ze Švédska, která byla také velmi přísná  a zde se našim pejskům velmi dařilo.

Deborah the Dream Team - V2 res.CAC

Back to my Dream Famous Gold - V4

Baccara Dream Famous Gold - V

Arwen Famous Gold - V1 CAJC Klubová vítězka mladých

V závěrečných soutěžích nastoupila Deborah the Dream Team s Back to my Dream Famous Gold do soutěže o nejkrásnější pár výstavy a získali BIS pár.

 

25 - 26. 5.2007

Dne 25.5.2007 jsme dostali zprávu od majitelů naší Baccara Dream Famous Gold, která absolvovala oficiální rtg DKKa DLK s výsledkem DKK:2/2 a DLK:0/0, gratulujeme.

Dne  26.5.2007 se konala na Konopišti Klubová výstava RK CZ, kde pejsci z naší chovné stanice uspěli takto:

Back to my Dream Famous Gold - VD, posuzovala pani Mrs.Janet Buckingham, GB - přestože má Beky pěkný posudek, tak mu paní rozhodčí jako většině pejsků v této silně obsazené třídě dala známku velmi dobrá. Baccara Dream Famous Gold - V, posuzoval pan Mr.John Kuijpers, NL. Be Dream Famous Gold - V, která se společně s naší Arwen Famous Gold, která také získala známku V dostala do skupiny posledních osmi fenek z kterých se pak vybíralo pořadí. Celkem bylo přihlášených fenek ve třídě mladých 28. Všem děkujeme za pěknou prezentaci a výsledky.

 

20.5.2007 - jsme se hned ráno vypravili  do ústavu pro postižené ve Staré Olešce, kde jsme ve velké psí partě Barunka (Deborah the Dream Team) Bekoškem (Back to my Dream Famous Gold), s  Toníčkem (Anthony Famous Gold), Maxem našim psím kámošem, Arwínkou (Arwewn Famous Gold) a její kamarádkou Barunkou rozdávali radost místním chovancům, kteří byli nadšeni stejně jako my přívalem psích chlupáčků. Byla to pro mladé pesany velká zkušenost v které obstáli na jedničku a my jsme se aspoň podívali do míst, kde canisterapii vykonává s paničkou Irenkou Arwínka a Barunka. Irence a její rodině moc děkiujeme za krásný víkend a doufám, že se všichni zase brzy sejdeme.


19.5.2007

jsme se zúčastnili MVP Litoměřice. Naše barvy zde hájila ve fenkách Arwen Famous Gold, která ve velké konkurenci získala známku výborná a v pořadí se umístila na 4místě. Dále také ve třídě mladých vystavoval náš Back to my Dream Famous Gold, který získal také známku výborná a 2.místo.
Ještě týž den jsme se přesunuli do Děčína k naší kamarádce a majitelce Arwínky do nedalekého Děčína, kde jsme ještě spolu s majitely Anthony Famous Gold(Toníčka) a majitely Dolores s Droužkova a milými berňáčky s paničkou Verunkou oslavili narozeniny našich pesanů z vrhu A a B Famous Gold.

 

12.5.2007

tento sobotní den byl pro nás velmi úspěšný v Čechách hájila barvy naší chovné stanice fenečka po naší Channy Arwen Famous Gold na klubové výstavě KCHLS sekce retrívrů, kde posuzovala velmi přísná paní rozhodčí ze Švédska Mrs. Tina Angrell a Arwínka ve velmi silné konkurenci získala pěkné ohodnocení a známku výborná (V) - moc gratulujeme Irence, Arwínce a celé rodině Zárubovic. Současně se v hojnějším počtu naše smečka zúčastnila i MVP Bratislava, kde posuzoval pan Mijo Fury CRO a tato výstava se nám velmi vyvedla. Tady jsou výsledky:

Back to my Dream Famous Gold - V1 CAJC, BOB junior (nejlepší junior v rase), v soutěži o nejlepšího juniora výstavy se dostal do užšího výběru

Be Dream Famous Gold - V1 CAJC

Deborah the Dream Team - CAC, CACIB naše Barunka v silné konkurenci vyhrála třídu šampionů a získala i titul CACIB a splnila tak podmínky pro udělení titulu slovenský šampion krásy a současně i podmínky pro udělení titulu interšampion. Spolu s námi se této výstavy zúčastnili i naši kamarádi s těmito výsledky:

Esquisite the Dream Team - V1 CAC

Akira od Pokranu - V1 CAC, res.CACIB

Casper Černý klenot - V2 res.CAC

Velmi děkujeme Marii Šustové za bespečný odvoz na výstavu i zpět a také za pomoc při předvádění naší smečky a také Stáničce Horníčkové za pomoc při vystavování a perfektní péči o naše psí miláčky.

 

10.5.2007

se konaly zkoušky OVVR v Malém Ratmírově, kterých se zúčastnila fenečka z našeho vrhu "B" a obstála v nich na výbornou, přikládám tabulku ze zkoušek. Moc gratulujeme Baccaře i její paničce Verunce i psímu kamarádovi Alimu, který tyto zkoušky absolvoval také a také prospěl.

 

5.5.2007

se konaly v Malešově klubové ZV - zkoušky vloh, kterých se původně měl zúčastnit náš mladý pejsek Beky, ale bohužel kvůli jeho malému úrazu ho na poslední chvíli musela zastoupit jeho maminka Bára - Deborah the Dream Team. I když Barunka necvičila a spadla do těchto zkoušek jak se říká po hlavě, tak je složila v I. ceně.

Ve fotogalerii MVP Praha 2007 byly přidány ještě nové fotečky z Letňan.

 

28.4.2007

jsme se v hojném počtu zúčastnili MVP Praha s tímto výsledkem: Deborah the Dream Team získala V1 CAC, její děti Back to my Dream Famous Gold V- výborný s nádherným posudkem z 24 přihlášených pejsků

Pes ve třídě mladých vysoké kvality, velmi krásná hlava s dobrým výrazem, velmi dobře vyvinutý hrudník, korektní zaúhlení, trochu delší v bedrech, prostorné velmi pěkné chody, krásná pěstěná srst.

Be Dream Famous Gold V - výborná také s pěkným posudkem z 22 přihlášených fen. A také pejsek Ami Famous Gold po naší Channy Bohemian Gold se pěkně umístil, když ve třídě mladých získal známku výborná a pořadí 4 (V4). Tímto děkuji Radce Bursíkové z CHS Rusty Love za předvedení naší Be Dream a Marii Šustové CHS Bohemian Ariston za předvádění Amiho. Naši kamarádi nafotili spoustu foteček našich pejsků, které na stránkách zveřejníme později.

 

21.4.2007

Jsme se zúčastnili MVP České Budějovice kde posuzoval pan Václavík. Na této výstavě se prezentovala naše Be Dream Famous Gold a přes pěkný posudek dostala známku VD z důvodu, že se panu rozhodčímu nelíbil pohyb.
Radost z pěkného dne jsme si nenechali pokazit a využili slunečného počasí k hrátkám s pesany, kterých bylo všude habaděj. Také jsme vyfotili fotečku s naší příbuznou Brandy Aillin Vetcare Bohemia. Fotku přikládáme. Jinak velmi děkuji Ivetě Harčarikové, která nás na výstavu dovezla a celý den byla morální podporou kterou jsem ocenila nejvíce, jelikož autonehoda, která se mi stala v pátek nechala na mé nervové soustavě docela velké následky.

 

14.4.2007

Dnešního dne jsme se zúčastnili NVP Ostrava. Back to my Dream Famous Gold se poprvé představil ve třídě mladých a ve velmi kvalitní konkurenci získal známku výborná a 3.místo. Pár fotografií z tř.mladých psi GR a z tř.maldých feny LR najdete ve fotogalerii - výstavy /Attractive Black Slate, Caly z Choče/.

Dnešního dne se také zúčastnila fenečka z našeho chovu jarního svodu - Baccara Dream Famous Gold. Posudek od paní Čečrdlové byl velmi pěkný př.výška 56cm, kostra střední, ucho standartní, oko tmavé, nos standartní, povaha klidná.........Před týdnem také absolvovala jarní svod fenka po naší Channy Bohemian Gold - Arwen Famous Gold, také s pěkným posudkem a výškou 54cm.
Panička Veronika nám poslala fotku Baccary ze svodu, kterou přikládáme.

 

25.3.2007

Dnes byla aktualizována sekce ŠTÉŇÁTKA - plánujeme vrh "C" na přelom léta a podzimu 2007.

 

20.3.2007

V sekci fotogalerie - ostatní najdete fotečky naší Arwen Famous Gold (CT) na kterých je vidět jak společně se svou paničkou Irenkou Zárubovou a retrívří kamarádkou Bárou vykonává canisterapii v ústavu pro mentálně postižené ve Staré Olešce. Pestože je tak mladá vede si velmi dobře a moc jí přejeme, aby se jí takto dařilo a rozdávala radost všem chovancům v tomto ústavu dál. Celá naše smečka je na Arwínku a její paničku moc pyšná a myslím, že fotky které ve fotogalerii najdete nepotřebují dalšího komentáře. Dále najdete na osobní stránce Baccara Dream Famous Gold pár nových foteček. Stejně tak jako na osobní stránce Anthonyho Famous Gold. Na osobní stránce Arwen Famous Gold a Anthonyho Famous Gold najdete povídání, které napsali o svých miláčcích přímo jejich páníčci.

 

3.-4.3 2007

O tomto víkendu 4-5.3.2007 nás navštívila Irenka Zárubová majitelka naší fenky Arwen Famous Gold. Oba dva dny jsme věnovali nejen procházkám a hrátkám, ale i výcviku před nastávající zkouškovou sezónou. Z těchto dnů máme pár foteček, které najdete ve fotogalerii ostatní - březnový výcvikový víkend

 

25.2.2007

Tento víkend jsme strávili společně s Be Dream Famous Gold /Boženkou/ na chalupě na Vysočině. Z tohoto odpočinkového víkendu máme i pár foteček spolu s krásnými vzpomínkami - fotečky najdete ve fotogalerii ostatní - Vysočina2007

 

17.2.2007

V sekci odchovy najdete u Blue Dream Famous Gold nové fotky, které nám poslala jeho panička, které se jí podařilo ulovit při hře Samíka s jeho psím kamarádem.

 

10.2.2007

se konala MVP Brno na které se naposledy předvedl náš Back to my Dream Famous Gold ve třídě dorostu a umístíl se na 3.místě jako velmi nadějný. Na příští výstavě nás čeká již třída mladých.

 

3.2.2007

Dnes nás navštívila dcerka naší Barunky Baccara Dream Famous Gold a vyrazili jsme na procházku z které máme pár pěkných fotografií, které naleznete ve fotogalerii - ostatní. Na osobní stránce Baccary je také její aktuální fotografie v postoji.

 

27.1.2007

se konala na Slovensku MVP Trenčín. Sněhové nadílky jsme se nezalekli a hlavně díky skvělým řidičským schopnostem Marie Šustové jsme dorazili na místo určení i zpět domů. Této výstavy se zúčastnili tři zástupci z našich odchovů. Čtěte více...

 

20.-21.1. 2007

Tento víkend byl plný nových zážitků - v sobotu jsme navštívili CHS Rusty Love a potěšili jsme se s malýma miminkama od Audrin Vetcare Bohemia a v neděli k nám přijel Brilliant Dream Famou Gold se svými páníčky a podařilo se nám vyfotit pár foteček viz. fotogalerie ostatní.

 

18.1.2007

Dnes byly zprovozněny fotogalerie našich odchovů vrhu A a B. Současně byly přidány nové fotky našeho Back to my Dream Famous Gold ve věku 7a 1/2 měsíce.