Novinky 2008

 

8.12.2008 - Naše chovatelská stanice, přeje všem známým a přátelům příjemné prožití Vánoc a hodně štěstí v Novém roce. Současně děkujeme všem za zaslaná přáníčka. Naše  PF 2009 ZDE.

 

11.12.2008 Archie Vetcare Bohemia je zpět u svých páníků. Kolen jedné hodiny v noci byl v místě svého bydliště neznámými lidmi vypuštěn na zahradu místní školy. Susedka vše viděla nahlásila to majitelům a Arčuch je již nyní šťastně doma v kruhu své rodiny. Díky všem za pomoc při kampani na jeho najití.

 

10.12.2008 Včera v dopoledních hodinách byl zcizen pes zlaté barvy plemene zlatý retrívr ze zahrady své majitelky v Českém Brodě. Pes se jmenuje Archie Vetcare Bohemia a má tet.č.8886, čip č.203098100138723.

Pokud byste měli informace o Archiem prosím kontaktujte nás nebo tel.č.majitelky 773165825 nebo 605966798.

Bližší informace najdete na letáku ZDE

 

 

8.12.2008 Také máme nové fotky štěňátek ze spojení Heartbreaker Is Friendly x Bessy z Veselských luk. Tuto fotogalerii najdete ZDE nebo v sekci štěňátka na stránce štěňátka po našich chovných psech. Tímto děkujeme opět Radce Bursíkové CHS Rusty Love, která je autorkou těchto kásných momentek.

Pokud máte zájem o štěňátko kontaktujte chovatelku www.zhavlovadvora.estranky.cz některá štěňátka jsou ještě volná.

 

6-7.12.2008 V těchto dnech se konala NVP v polské Nowe Rudě, kam každý rok s našimi pesany jezdíme a i letos jsme sem zavítali. Náš Bekošek - Back to my Dream Famous Gold získal nejprve V1 CWC, stejně jako Chico - Heartbreaker Is Friendly, který také ve třídě pracovní získal V1 CWC a následně se oba kluci ještě s výherci ostatních tříd utkali o titul NPwR - BOS (best of sex), který vyhrál Bekošek. Velmi tím děkujeme naší kamarádce Radce Bursíkové z CHS Rusty Love, která Bekoška vedla a velmi pěkně ho prezentovala.

Této výstavy se zúčastnili i tři naši odchovanci Dream of Storm Famous Gold, Craze girl Famous Gold a CH CZ Arwen Famous Gold. Všichni se předváděli velmi pěkně, Stormík získal pěkný posudek a známku výborná 4 a Craze ve třídě pracovní ač zcela bez srsti získala také známku výborná a pořadí 2. Arwínka se poprvé předváděla ve třídě šampionů a získala známku výborná a také krásné 2.místo. Děkujeme za pěknou prezentaci a těšíme se na další výstavy.

Na této výstavě jsme byli spolu s našimi přáteli, kteří také dostali moc pěkná ocenění Wera Misantos V1 CWC a získala tím poslední titul k udělení polského šampiona krásy a Fiddle - de - dee´s Morris Traveller který získal CAJC, BOB, BIG a BISjunior. Moc gratulujeme oběma paničkám.

 

1.12.2008 Dnes jsme dostali báječnou zprávu od majitelky našeho odchovu Dream of Speed Famous Gold paní Hlavové, která nám sdělila, že přišly výsledky rtg kyčlí a loktů, Dagy má DKK 0/0 a DLK 0/0.

 

25.11.2008 Přidána fotogalerie štěňátek po našem Heartbreaker Is Friendly a Bessy z Veselských Luk. Fotečky najdete ZDE nebo na stránce štěňátka vrhy po našich psech. V chovatelské stanici Z HAVLOVA DVORA mají ještě volná štěňátka ze shora uvedeného spojení, pokud máte zájem kontaktujte chovatelku paní Janu Havlovou

 

15.11.2008 se konala MVP Praha, které se zúčastnil náš Heartbreaker Is Friendly a v početné pracovní třídě obsadil druhé místo a titul res.CAC.

Z našich odchovů se prezentovali Craze girl Famous Gold, která získala pěkný posudek a známku výborná a na své první výstavě se představil také pejsek z vrhu "D" Dream of Speed Famous Gold (Deborah the Dream Team x Fairy Jack Is Friedly), který skončil na 2. místě V2 ve třídě mladých.

Největší radost nám udělala dceruška našeho Bekyho (JCH SK, CH CZ, PL Back to my Dream Famous Gold) Extra Gentle Kiss Bohemia Angel, která vyhrála ve třídě dorostu, získala nádherný posudek a známku VN1. Máme z těchto štěňátek velkou radost, jelikož Ketynky bratříček před 14dny takto krásně uspěl na výstavách na Slovensku. Přejeme mnoho dalších úspěchů a hlavně honě zdravíčka.

Pokud máte zájem o štěňátka labroušků v  této chovastelské stanici mají volné černé holčičky z velmi perspektivního spojení, více najdete na www.bohemiaangel.com

 

2.11.2008 - Dnes se naše Arwen Famous Gold zúčastnila zkoušek ze sportovní kynologie ZZO (Zkouška základní ovladatelnosti), které pořádala ZKO Děčín. Arwínka je složila na 53bodů s výsledkem "prospěla výborně".

Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

 

1-2.11.2008 - Tento víkend jsme vyrazili do Nitry na Slovensko abychom se zúčastnili dvou zde pořádaných výstav. V sobotu se konala MVP Nitra. Náš Chico se prezentoval ve třídě pracovní, bohužel štěstí nám příliš nepřálo, a tak získal známku výborná bez pořadí. Na této výstavě se prezentoval i pejsek po našem Bekym - Back to my Dream Famous Gold Extra Famous Bohemia Angel, který ve třídě dorostu získal známku VN1.  Této výstavy se zůčastnila i Caroline Famous Gold, která bohužel byla zcela bez srsti a v sobotu i v neděli získla známku VD.

 

V neděli se konala Speciální výstava retrívrů na kterou jsem nastoupila znovu s Chicem - Heartbreaker Is Friendly, který  se prezentoval znovu v pracovní třídě, kterou v kvalitní konkurenci vyhrál a získal V1 CAC. Po posouzení všech psů nastoupil do výstavního kruhu s vítězi všech tříd a i zde zapůsobil a byl vybrán anglickou rozhodčí Sheilovu Watkins (CHS Tamarley)  a získal titul Vítez speciální výstavy retrívrů.

I tento den nastoupil Bekýškův synek Extra Famous Bohemia Angel, který i tento den od paní Watkins získal pěkný posudek a známku VN1.

 

Velmi děkujeme Radce Bursíkové za společnost a odvoz na Slovensko i domů, gratulujeme také jejímu pejskovi Fiddle-De-Dee's Morris Traveller, který oba dva dny získal titul CAJC a splnil podmínky pro titul Slovenský junior šampion.

 

V pondělí jsem navštívila CHS Z Havlova Dvora, kde jsou naše štěňátka po Heartbreakr Is Friendly a Bessy z Veselských Luk. Štěňátka se mají báječně, nádherně prospívají a maminka se o ně báječně stará. Pokud máte zájem kontaktujte paní Janu Havlovou,  +420733601842,  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ,www.zhavlovadvora.estranky.cz

 

24-26.10.2008 V těchto dnech se stalo mnoho velmi příjemných událostí o které bychom se chtěli podělit. Heartbreaker Is Friendly - Chico se stal v pátek hrdým otcem svých prvních miminek, celkem se jich narodilo 9  - 5chlapečků a 4holčičky.Více o tomto spojení Bessy z Veselských Luk x Heartbreaker Is Friendly se dozvíte v sekci štěňátka  - vrhy po našich psech. Jména štěňátek jsou O.Lancillotto, O.Passion, O.Rising Sun, O.Mallorns, O.Caffe Latte - chlapečci a O.Princes Beauty, O.Mon Cheri, O.Harmony, O.Dancing Star - holčičky.

Pokud máte zájem kontaktujte nás nebo paní Havlovou z CHS z Havlova Dvora www.zhavlovadvora.estranky.cz

 

Hned další den v sobotu nastoupil hrdý tatínek Chico - Heartbreaker Is Friendly na náročné barvářské zkoušky v Uhlířské Lhotě v rámci BZ + N. Chico pracoval velmi spolehlivě a pochválen byl zejména za nádhernou naháňku srnčího v houštině, zkoušky složil v I.ceně a v celkovém pořadí všech plemen skončil na 4.místě.

 

Zatímco Chico bojoval na BZ, tak naše malá Craze girl Famous Gold (Channy Bohemian Gold x Fairy Jack Is Friendly)skládala klubové podzimní zkoušky v Dolánkách. Po celou dobu si vedla velmi dobře, jen na poslední disciplíně se projevila již malá unava z náročných zkoušek, a tak skončily díky limitní známce 2 v II.ceně. Velmi gratulujeme paničce Olze a malé Craze za to jak krásně tyto náročné zkoušky zvládly.

 

V neděli nastoupila Crazinky setřička Cintie Famous Gold (Channy Bohemian Gold x Fairy Jack Is Friendly) také v Dolánkách ke zkouškám OVVR. Zkoušky složila jen s jednou trojkou s počtem bodů 222 s výledkem prospěla. Také moc gratulujeme páníkům Cintouška a přejeme mnoho dalších úspěchů.

 

23.10.2008 - Nabízíme ročního psa jménem Colombo Famous Gold (Channy Bohemian Gold x Fairy Jack Is Friendly)- vrácen majiteli z rodinných důvodů. Mohutný krémový pes, milé povahy a dobrého zdraví - plnochrupý, skus nůžkový,

DKK 1/0, DLK 0/0 vyhodnoceno MVDr. Šebkem. Na úvodní straně najdete jeho aktuální foto nebo na jeho stránce osobní - brzy dodáne další, bohužel není zvyklý stát, tak snad se nám brzy podaří i lepší momentky. Je to pes který miluje děti,  velmi mazlivý a je vhodný do rodny, pro chov i na sport. Hledáme pro něj majitele kteří by mu dali dobrý domov a poskytli mu hodně lásky a vyžití, které potřebuje. Pokud máte zájem kontaktujte mě na čísle +420724705494

 

Současně nám přišla báječná zpráva od manželů Mackových, kdy fenka Dream of Sound Famous Gold (Deborah the Dream Team x Fairy Jack I Friendly) má výsledky rentgenů DKK 0/0 a DLK 0/0. Máme velkou radost a posíláme pozdravy Dejzince i šťastným páníkům.

 

18.10.2008 - Dnes jsme dostali další báječnou zprávu od majitele naší Sany - Dream of Sunshine Famous Gold (Deborah the Dream Team x Fairy Jack Is Friendly), ve formě výsledků rtg kyčlí a loktů, které má Sanynka DKK 0/0, DLK 0/0. Mám ohromnou radost a ještě jednou gratulumeme šťastnému páníkovi.

 

Současně nás velmi potěšil článek v novinách  - Deník Děčínsko z 17.9.2008, článek o canisterapii, kde vystupuje a o své zkušenosti a názory se dělí naše skvělá kamarádka Irenka Zárubová, která je i majitelkou naší CH CZ Arwen Famous Gold. I Arwínka s paničkou pravidelně navštěvuje Ústav soc. péče ve Staré Olešce a  Dům pro lidi se zdravotním postižením v Horním Žlebu, společně s kamarádkou goldenkou Baruškou tak pomáhají postiženým lidem a přinášejí jim radost do života. Moc si této záslužné práce vážíme a přejeme Irence, Arwínce a Barušce hodně štěstí a úspěchů v jejich práci. Článek si můžete přečíst ZDE

 

13.10.2008 - Dnes nám přišly dobré zprávy hezky načasovaná na Barunčiny narozeniny - pejsek Stormík

Dream of Storm Famous Gold (Deborah the Dream Team x Fairy Jack Is Friendly) má vyhodnocené kyčle i loktíky s výsledkem DKK 1/0, DLK 0/0.

Také sestřička Melinka Dream of Skyline Famous Gold (Deborah the Dream Team x Fairy Jack Is Friendly) obdžela výsledky DKK 0/0, DLK 0/0.

Současně dorazily výsledky i fenečce z vrhu C Craze girl Famous Gold (Channy Bohemian Gold x Fairy Jack Is Friendly) s výsledkem DKK 0/1 a DLK 0/0.
Moc gratulujeme páníkům Stormíka a Melinky i malé Craze, jsme moc šťastní za takové pěkné výsledky.

 

13.10.2008 - Dnes naše Barunka - Deborah the Dream Team oslavila své již 5.narozeniny. Milá Barunko moc moc moc ti gratulujeme a přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka. Naše poděkování letí do domovské CHS Barunky Dream Team za to, že nám takovou úžasnou holčičku svěřili.

Gratulka a přání všeho nejlepšího do dalších let letí i Barunčiným sourozencům.

 

8.10.2008 - Dnes nám přišla skvělá zpráva od majitelů naší Cintie Famous Gold (Channy Bohemian Gold x Fairy Jack Is Friendly), Cintušce přišly výsledky kyčlí a loktů, které vyhodnotil MVDr.Šebek, a to DKK 0/0 (HD:A), DLK 0/0 (ED:0/0)- moc gratulujeme a přejeme hodně zdravíčka a úspěchů do dalších let.

 

Současně máme k dispozici i fotečky štěňátek po našem JCHSK, CH CZ Back to my Dream Famous Gold a CH PL Milky Zlotolandia v postojích více najdete na osobní stránce Bekyho v sekci POTOMCI.

 

5.10.2008 - Dnes jsme vážili cestu do dalekého polského Rybniku. Vystavovali oba naši kluci Chico (Heartbreker Is Friendly) se umístil se známkou výborná na 3.místě, Beky (Back to my Dream Famous Gold) získal známku V1 CWC a splnil tak podmínky pro udělení titulu polský šampion krásy. Bekoškovi moc gratulujeme je to již jeho druhý titul šampiona rásy ve věku dvou let.

 

2.10.2008 - Jsem ráda, že můžu uvést další krásný výsledek rentgenů jednoho z našich hafanů. Po krátkém váhání jsem se rozhodla před nějakou dobou, že nechám náš přírůstek do smečky Chica - Heartbreaker Is Friendly vyšetřit v Angli dle systému BVA a jelikož kyčle už v Anglii posouzené má, tak jsme poslali i loktíky. Z Anglie nám přišla úžasná zpráva

Chico má loktíky naprosto zdravé a byly ohodnoceny jako 0-0. Chico je tak kompletně vyhodnocen na kyčle i lokty jak v ČR tak i v Anglii.

Heartbreaker Is Friendly - posouzení ČR DKK 0/0, DLK 0/0 - posouzení v Anglii dle BVA kyčle 4:4 a lokty 0-0

 

27.-28.9.2008 - O tomto víkendu se konaly v Uhlířské Lhotě zkoušky vloh ZV a lesní zkoušky LZ, v obou těchto dnech jsme měli své zástupce.
V sobotu nastoupila Craze girl Famous Gold ke zkouškám vloh. Bohužel hned na první disciplíně neudržela panička nervy na uzdě a místo aby vyčkala při markingu povelu rozhodčího, tak vypustila Craze s povelem aport sama a i přesto, že nešlo o chybu psa byla hodnocena známkou 1 a spadla tak do III. ceny. Zbytek zkoušek odběhla Crazynka se známkami na cenu první. Panička byla velmi zkroušená, ale jistě to pro ní byla cená zkušenost.
V neděli nastoupil na lesní zkoušky náš mladý pejsek Heartbreaker Is Friendly, který pracoval velmi pěkně a spolehlivě a tyto náročné zkoušky složil v I.ceně.

 

25.9.2008 - Dneska jsme dostli skvělou zprávu z CHS Z HAVLOVA DVORA stejně jako Carlottka která byla kryta naším Bekym i Bessynka - Bessy z Veselských luk kterou kryl náš Chico, Heartbreaker Is Friendly je BŘEZÍ.

 

20 - 21.9.2008 - se konaly dvě klubové výstavy pořádané RK CZ. Těchto výstav se zúčastnil pouze Chico Heartbreaker Is Friendly který oba dva dny skončil v početné a kvalitní konkurenci na třetím místě se známkou výborná - V3.
Z našich odchvů nás reprezentovala fenka z vrhu "C" Craze Girl Famous Gold, která po obadva dny ve třídě mladých získala známku výborná.


15.9.2008 - Dneska nám přišla skvělá zpráva z chovatelské stanice Z Havlova dvora, že fenka Carlotta Scandinavia Finland kterou kryl náš JCH SK, CH CZ Back to my Dream Famous Gold je březí. Na štěňátka se můžeme těšit koncem října. Více o tomto spojení najdete v sekci štěňátka - vrhy po našich psech.

 

12.9.2008 - Dneska byla na rtg kyčlí a loktů naše další holčička z vrhu "C" (Channy Bohemian Gold x Fairy Jack Is Friendly) a vypadá to, že se Caroline - Rituška domluvila se svými sourozenci a rozhodla se, že sourozenci mají držet pospolu, a tak výsledek který získala je stejný jako jejího bratříčka Cedrika DKK 0/1, DLK 0/1.

Ritušce i jejím páníkům přejeme hodně štěstíčka, zdravíčka a úspěchů do dalších let a těšíme se na bzké shledání.

 

4.9.2008 - dneska byl posouzen druhý pejsek z našeho vrhu "C" Channy Bohemian gold x Fairy Jack Is Friendly, a to Cedrik Famous Gold, rtg posuzoval znovu MVDr.Šebek s výsledkem kyčlí DKK 0/1 a loktů DLK 0/1

Šťastným páníčkům moc gratulujeme a přejeme hodně štěstí a spokojenosti do dalších let.

 

2.9.2008 - Téměř hned po oslavě svých narozenin navštívila Caramelka (Caramela Famous Gold) ordinaci pana doktora MVDr.Šebka a byly jí vyhotoveny rtg kyčlí a loktů. Snímky byly posouzeny s výsledkem kyčle DKK 0/1 a lokty DLK 0/0.

Velmi gratulujeme šťastným majitelům Caramelky a přejeme hodně úspěchů a zdravíčka do dalších let.

 

30.8.2008 - dnešního dne se konala MVP Mladá Boleslav, které se zúčastnily dva naše odchovy Ami Famous Gold - V4

Dream of Sexy Denis Famous Gold, který byl na své první výstavě a hned v konkurenci 13 psů získal první místo s krásným posudkem a titul CAJC.

Také poprvé na výstavě byla fenečka po Bekoškovi (Back to my Dream Famous Gold) Extra Gentle Kiss Bohemia Angel, která v konkurenci 6 fen získala krásné hodnocení a známku VN2.

 

30.8 - 31.8.2008 - V těchto dnech je všem našim štěňátkům z vrhu "C" a "D" 1 rok. Přejem jim hodně štěstíčka a zdravíčka do dalších let. Současně děkujeme všem páníkům, že se o naše štěňátka tak pěkně starají a také děkujeme, že většinou s námi zůstáváte v kontaktu.

 

29.8.2008 - Přidány bližší informace o dvou realizovaných krytích našimi chovnými psy
Back to my Dream Famous Gold x Carlotta Scandinavia Finland a

Heartbreaker Is Friendly x Bessy z Veselských luk.
Více v sekci štěňátka vrhy po našich psech ZDE

 

25.8.2008 - V předešlém týdnu nás navštívily dvě nevěsty, a to Carlotta Scandinavia Finland, která byla byla nakryta ve dnech 19 - 21.8.2008 našim psem JCH SK, CH CZ Back to my Dream Famous Gold. V pátek Carlottku vystřídala Bessy z Veselských Luk, která byla ve dnech 22.8. - 25.8.2008 nakryta naším druhým pesanem Heartbreaker Is Friendly. Více informací najdete brzy v sekci štěňátka - vrhy po našich psech.

 

13.8.2008 - Dream of Spead Famous Gold (Intch. Deborah the Dream Team x CH. Fairy Jack Is Friendly) složil úspěšně OVVR v Častoboři s počtem bodů 192, jelikož to byly zkoušky konané pod KCHLS získal hodnocení pouze prospěl


17.8.2008 - Craze Girl Famous Gold (CH. Channy Bohemian Gold x Fairy Jack Is Friendly) složila úspěšně OVVR s počtem bodů 222, a proto že se zkoušky konaly pod RK CZ mohla být hodnocena dle získaných známek i cenou, takže je složila v I.ceně.
Oboum paničkám paní Hlavové i slečně Kmochové moc děkujeme za pěknou prezentaci a přejeme hodně úspěchů do dalších klání.

 

11.8.2008 - se narodila v Polsku naší nevěstě Milce Zlotolandia štěňátka, a to 5 kluků a 2 holčičky.

Maminka i štěňátka se mají moc dobře a jsou v pořádku. Podrobnosti o tomto spojení najdete v sekci štěňátka - vrhy po našich psech - ZDE

 

9.-10.8.2008 - O tomto víkendu jsme se zúčastnili víkendového klání o trofej Pohár myslivosti.

Nastoupila jsem s Chicem - Heartbreaker Is Friendly v sobotu na PZ - podzimní  zkoušky. V dešti a nepříjemném větru Chico pracoval velmi pěkně. Pochválen byl hlavně za ukázkové slídění a nejrychlejší dohledávku. Celé zkoušky odešel na plný počet bodů 188 a dostal se do rozstřelu o titul vítěze zkoušek. Tento titul nezískal, ale vybojoval res.CACT, kdy tento tilul mu platí jako čekatelství šampiona práce, vzhledem k tomu, že titul CACT dostala fenka, která už nějakou dobu pracovní šampionkou je. Po tomto dni jsme se cítili unavení, ale moc moc spokojení, a tak v neděli jsme nastoupili do dalšího klání na SZVP - zkoušky vodních prací. I zde Chico pracoval velmi pěkně a na čtyřky, ale v předposlední disciplíně - dohledávka kachny v rákosí jsme získali známku 3 kůli časovému limitu. Vzhledem k tomu jsem již nechtěla nic riskovat, a tak i na klidu na stanovišti zůstal uvázaný, což se ukázalo jako zbytečné, protože při disciplíně klid na stanovišti Chico usnul jako špalek. Vodní práce jsme tedy také složitli v I.ceně s celkovým počtem bodlů 125. Chico byl hodnocen jako pes výborných vlohových vlastností se zkušeným a ukázněným vůdcem. V celkovém hodnocení všech zúčastněných psů z obou dnů, nejen retrívrů, ale i slídičů což bylo dle slov pana Horyny zhruba 70.psů se Chico umístil na krásném 8.místě. Celý víkend jsme si báječně užili s přáteli a na Chica jsem velmi pyšná, doufám že v dalších zkouškách které letos ještě plánujeme složit bude pracovat stejně spolehlivě.

 

6.8.2008-Tohoto dne byl naší fence Intch., Multich. Deborah the Dream Team udělen titul GRANDŠAMPION ČR.

Barunko moc moc ti gratulujeme k dalšímu úspěchu a přejeme ještě hodně úspěchů.

Od naší nejúspěšnější fenky Deborah the Dream Team plánujeme štěňátka k odběru ke konci roku 2008. Více najdete v plánovaných vrzích ZDE

 

2.8.2008 Dešního dne oslavuje náš Chico - Heartbreaker Is Friendly své 2.narozeniny. Milý Chico celá naše smečka ti přeje hodně zdravíčka, štěstíčka a úspěchů na výstavách i na zkouškách. Moc ti přejeme, aby zkoušky na které se teď připravuješ klaply a měl si z toho radost ty i my. Máme tě moc rádi, jako kdyby si u nás vyrůstal od miminka. Pac a pusu zrzíku. Panička Radka pesani Channy, Bára, Božka a kámoš Bekyna

 

29.7.2008 - Dnešního dne nám došla z Anglie zpráva o výsledku rtg kyčlí naší fenky Arwen Famous Gold. Arwen byla hodnocena v roce věku v Čechách jako DKK 2/2 a nyní ve dvou letech jen pro srovnání zaslala její majitelka paní Zárubová nově zhotovené snímky již dvouleté Arwen do Anglie na posouzení dysplazie a byl jí doručen výsledek  5:10 což na stupnici FCI je 1/2. Gratulujeme Irence Zárubové a Arwínce a již se těšíme na štěňátka která plánujeme s naším pejskem Heartbreaker Is Friendly na konec léta tohoto roku.

Převodní tabulku a povídání o tom jak posuzování BVA probíhá najdete ZDE.

Arwen Famous Gold je již třetím psem z našeho chovu, který má DKK vyhodnocené v Anglii dle BVA. Výsledky našich psů:

JCH SK, CH CZ Back to my Dream Famous Gold -  BVA 3:3 (FCI 0/0) ze spojení Deborah the Dream Team x Summeramba Chopin

Be Dream Famous Gold - BVA 5:3 (FCI 1/0) ze spojení Deborah the Dream Team x Summeramba Chopin

Arwen Famous Gold - 5:10 (FCI 1/2) ze spojení Channy Bohemian Gold x Bruce of Dream Team

 

24.7.2008 Máme nové zprávičky o fence z našeho chovu po Intch Multich Deborah the Dream Team, a to Dream of Silence Famous Gold,  která začala docházet do domova důchodců na canisterapii a velmi se jim tam daří. Přikládáme článek jehož autorkou je panička Silence Eva Soukupová. K nahlédnutí ZDE

 

19.7.2008 - se konala NVP Mladá Boleslav, které se zúčastnil pouze jeden zástupce naší chovatelské stanice a to pejsek Ami Famous Gold. Ve třídě otevřené získal titul V1 CAC. Moc gratulujeme Amimu i paničce paní Hrdličkové a také Marii Šustové za krásné předvedení Amíška.

 

13.7.2008 - Tuto neděli jsme se zúčastnili CVP Košice. Cesta byla dlouhá a únavná, ale vyplatila se Chico - Heartbreaker Is Friendly se vystavoval v mezitřídě a získal titul V1 CAC a stal se čekatelem šampionátu krásy již třetí země ( CZ, Pl, SK). Beky - Back to my Dream Famous Gold se vystavoval ve třídě šampionů, kde obsadil krásné 2. místo V2 res.CAC.

Na této výstavě nás doprovázela Irenka Zárubová s naší Arwen Famous Gold a ve třídě pracovní skončila také na 2.místě s titulem V2 res.CAC. Kromě jiného byl dnes naší Arwínce oficiálně přiznán titul šampion krásy CZ, moc gratulujeme.

Dalším naším společníkem na cestách byl labrador Casper Černý klenot se svou paničkou Stáničkou Horníčkovou, který ve velké konkurenci vybojoval 3.místo V3.

Kamarádkám Stáničce a Irence děkuji za milou společnost a prožití pěkného víkendu.

 

10.7.2008 - Dnes nám přišla skvělá zpráva z Polska, Bekoškova nevěsta Milka Zlotolandia je březí. Štěňátka by se měla narodit začátkem měsíce srpna. Více informací najdete v sekci štěňátka - vrhy po našich psech.

7.7.2008 - Přikládáme krátký článek o výcvikovém táboře v Roudné u Soběslavi, kterého jsem se zúčastnila jako výcvikářka. Na tomto táboře složil náš pejsek z vrhu „D“ Dream of  Storm Famous Gold ve věku 10.měsíců zkoušky OVVR v I.ceně. Moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů pracovních i výstavních.  Na tomto táboře se výcviku zúčastnily i fenky z vrhů „C“ a „D“: Craze girl Famous Gold a Dream of Skyline Famous Gold, bohužel obě začaly dva dny před OVVR hárat a musely se vrátit domů. Vzhledem k tomu, že cvičily velmi pěkně, tak věříme, že brzy jinde  OVVR složí.  Také na táboře byla naše Cintie Famous Gold, která se bohužel výcviku ani akcí neúčastnila a odpočívala se svými pánečky na sluníčku venku nebo v chatce jelikož si léčí poraněnou šlachu.  Fotogalerii z táborových akcí a výcviku najdete na těchto stránkách již brzy. ZDE najdete výsledkovou tabulku z OVVR Roudná 2008

 

28.6.2008 - MVP Brno, na této výstavě nás prezentovaly dvě fenky Arwen Famous Gold, kterou na této výstavě vedla Marie Šustová (CHS Bohemian Ariston) jelikož její panička Irenka Zárubová již byla v Roudné a připravovala vše pro lidičky, kteří ten den na výcvikový tábor najížděli. Arwen se vystavovala ve třídě pracovní a získala svůj další titul CAC a tím splnila podmínky pro udělení titulu Český šampion krásy. Moc Arwínce i paničce gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů. Současně se Awínka tak stala dalším naším odchovaným šampiónem.

Na této výstavě jako nejmladší se ve třídě mladých vystavovala Craze girl Famous Gold, která dostala známku VD.

Děkujeme za pěknou prezentaci všem zúčastněným.

 

28.6.2007 - Dnešního dne oslavila své 6.narozeniny naše milovaná Channy - Channy Bohemian Gold. Je neuvěřitelné jak ten čas letí, naše milá Channy celá psí i lidská smečka ti přeje vše nejlepší a hlavně hodně zdravíčka do dalších let, kterých ja doufáme bude ještě mnoho. Naše díky letí do chovatelské stanice Bohemian Gold paní Zichové, které moc děkujeme za naší milovanou holčičku.

 

22.6.2008 V tomto týdnu navštívila naše Cintie Famous Gold veterinární kliniku v Děčíně, kde se podrobila rentgenům kyčlí a loktů - zatím pro neoficiální posouzení. Výsledek je velmi potěšující lokty i kyčle vypadají moc pěkně, a tak se těšíme na oficiální posouzení, které bude absolvovat až po roce věku, což už je za dva měsíce. Bohužel během vyšetření bylo odhaleno poranění šlachy v oblasti karpálu, které je příčinou drobných pohybových problémů kterými Cintuška už nějakou dobu trpí, které pochází z úrazu, který se jí před nedávnem stal. Cintii byla nožička zadlahována a dána do obvazu a nyní musí dodržovat klidový režim, aby nedošlo ještě k horšímu poškození šlachy a nedejbože k trvalm následkům. Nyní tedy výstavy i zkoušky musí chvilku počkat a nastává jí období léčení a rekonvalescence. Držíme Cintii i jejím páníkům palce, teď už je to jen na nich a doufáme, že vše dobře dopadne a Cintuška bude brzy v pořádku.  Snažila jsem se rtg snímky vyfotit, ale bohužel příliš dobře nedopadly, takže je doplníme hned jak to půjde, požádáme o jejich naskenování.

 

20.6.2008 Dnes jsme dostali super zprávu od majitelů naší fenečky Dream of Skyline Famous Gold manželů Novákových, kterým 12.6.2008 přibyl do smečky nový člen - chlapeček Lukášek, jaký je to fešák můžete posoudit na fotkách 1, 2 a 3. Manželům Novákovým velmi gratulujeme a přejeme hodně zravíčka a štěstíčka.

 

13.6.2008 v sekci štěňátka - vrhy po našich chovných psech najdete informace o vrhu, který jak doufáme se narodí na začátku srpna 2008 ze spojení JCH SK, CH CZ Back to ma Dream Famous Gold x CH PL Milka Zlotolandia.

 

8.6.2008 - se konala NVP Walbrzych v Polsku, na této výstavě jsme byli s našimi přátely a výsledky sice jsou pěkné, ale celá výstava nás organizací a průběhem trochu zklamala. Posuzoval polský rozhodčí Jan Ryk.

Back to my Dream Famous Gold - V2

Heartbreaker Is Friendly - V1 CWC

Arwen Famous Gold - V1 vítěz třídy (bez titulu)

Casper Černý Klenot - V2

 

5.6.2008 Další novinkou je, že náš milovaný Beky - Back to my Dream Famous Gold přešel výhradně do majetku naší chovatelské stanice. Spolumajitelství  bylo ukončeno z osobních důvodů druhé spolumajitelky. Děkujeme paní Cvečkové za péči, starost a podporu, kterou nám věnovala a věnuje nadále.


31.5.2008 se konala mezinárodní výstava psů v polském Leszně, které jsme se zúčastnili s našimi klučíky Bekym a Chicem, na cestě nás doprovázela kamarádka Iveta se svou fenou Werrou Misantos. Chico- Heartbreaker Is Friendly získal ve třídě pracovní titul V1 CWC a stal se čekatelem šampionátu krásy Polska. Beky - Back to my Dream Famous Gold získal ve třídě šampionů také titul V1 CWC a v závěru k otmu přidal ještě titul res.CACIB. Naše kamarádka Werra měla ve třídě šampionů velmi velkou a kvalitní konkurenci a umístila se na 4.místě se známkou výborná. Výstavu posuzoval český rozhodčí pan Řehánek. Užili jsme si krásného slunečného dne a spokojení se vrátili domů.

 

24.5.2008 - se konala MVP Litoměřice na kterou jsme se vypravili spíše proto, abychom se viděli se svými přátely než že bychom očekávali nějaké převratné výsledky, posuzovala paná Zdenka Jílková. Této výstavy se zůčastnily tyto odchovy s výsledkem:

Craze girl Famous Gold vyhrála třídu dorostu se známkou VN1

Cintie Famous Gold skončila hned za svou sestřičkou se známkou VN2
Arwen Famous Gold zcela bez srsti získala ve třídě pracovní krásný posudek a titul V2 res.CAC

Back to my Dream Famous Gold se vystavoval ve třídě šampionů a stejně jako Arwen skončil na druhém místě s V2 res.CAC. S posudkem: 2letý elegantní pes, velmi hezká hlava, nůžkový skus, pěkně tvarovaný hrudník, stavba těla odpovídá věku, pěkná horní linie, dobře se předvádí.

Také náš Chico - Heatbreaker Is Friendly zcela bez srsti získal krásný posudek a známku výborná. S posudkem: 22měsíční pes, s hezkou samčí hlavou, s nůžkovým skusem, stavba těla odpovídá věku, hezká horní linie, korektní úhlení předních i zadních končetin, výborně se předvání, srst po vylínání.

Děkujeme všem majitelům našich odchovů za účast a příjemně strávený den.

 

17 - 18.5.2008 - Během víkendu 17.-18.6.2008 se naši hafani zúčastnili celkem tří výstav. Nejvíce nás snad potěšil výsledek naší milované holčičky CH CZ, SK Channy Bohemian Gold"U", která spolu s Irenkou Zárubovou jako handlerkou a svou dceruškou Arwen Famous Gold nastoupila na Oblastní výstavu na Kačině. Zde posuzoval pan rozhodčí Šulcek, Arwínka ve třídě pracovní skončila na 2.místě - V2 a Channy získala ve třídě vítězů VT - vítěz třídy a následně i titul OV - oblastní vítěz, máme ohromnou radost, jelikož naše Channy již téměř dva roky nebyla na žádné výstavě a také jí je přeci jen už šest let, a tak jsme rádi, že se stále líbí.
Moc děkujeme Irence za krásnou prezentaci naší Channy a péči kterou věnovala po dobu mé nepřítomnosti nejen jí, ale i naší Barunce. S klukama Bekym a Chicem jsme zatím byli na Slovensku v Bratislavě, kde jsme se zúčastnili duodanube Bratislava 2008. V sobotu Beky - Back to my Dream Famous Gold získal titul V2 res.CAC a v neděli zvítězil ve třídě pracovní a získla V1 CAC, Chico - Heartbreaker Is Friendly tentokrát vystavoval ve třídě otevřené a ve velké konkurenci a získal v sobotu známku V - výborná a v neděli titul V2 res.CAC, jsme velmi rádi i proto, že je v současné době zcela bez srsti.
Také v sobotu oslavila naše štěníska z vrhu A své druhé narozeniny, takže jim znovu přejeme jen to nejlepší a hlavně hodně zdravíčka.

 

10 - 11.5.2008 -  V těchto dnech se konaly dvě klubové výstavy retrívrů v Hluboké nad Vltavou, kterých se naše odchovy zúčastnily v hojném počtu s opravdu krásnými výsledky:


10.5.2008 psy posuzoval anglický rozhodčí Mr. John Tiranti
Dream of Storm Famous Gold (Deborah the Dream Team x Fairy Jack Is Friendly) - VN1. Hned na své první výstavě si se svým páníčkem vyběhal Stormík první místo v dorostu.
JCH SK, CH CZ Back to my Dream Famous Gold (Deborah the Dream Team x Summeramba Chopin) - V4. Beky se prezentoval ve třídě vítězů, kde ve věku dvou let dokázal porazit i řadu velmi kvalitních psů s mnoha tituly.
Heartbreaker Is Friendly - V4. Chico vystavoval ve třídě pracovní, kde se velmi pěkně předvedl a získal čtvrté místo.

10.5.2008 feny posuzovala anglická rozhodčí Mrs Janet Tiranti
Craze girl Famous Gold (Channy Bohemian Gold x Fairy Jack Is Friendly) - VN1
Craze s paničkou Olgou se velmi hezky prezentovaly a sladkou odměnou pro ně bylo první místo v dorostu.
Dream of Sparkle Famous Gold (Deborah the Dream Team x Fairy Jack Is Friendly) -VN. Bong dostala krásný posudek, velmi pěkně se prezentovala v kruhu, ale bohužel jelikož nese malou nadváhu do pořadí v dorostu nezasáhla, ale je to velmi pěkná holčička, která má před sebou velkou budoucnost, jak jí paní rozhodčí do posudku napsala.
Arwen Famous Gold (Channy Bohemian Gold x Bruce of Dream Team) - V1 CAC
Arwen s paničkou nezklamaly a ve třídě pracovní získaly první místečko, čímž pokračují v úspěšném týdnu, jelikož ve čtvrtek se jim podařilo složit i zkoušky, a to ZV u OMS Ml.Boleslav.

11.5.2008 psy posuzovala Mrs Janet Tiranti
Dream of Storm Famous Gold ( Deborah the Dream Team x Fairy Jack Is Friendly) - VN1. Stromík tentokrát s paničkou se znovu prezentoval přenádherně a získal první místo ve třídě dorostu.
Ami Famous Gold (Channy Bohemian Gold x Bruce of Dream Team) - V1 CAC. Ami se po delší době znovu vystavoval a v mezitřídě získal první místo.
JCH SK, CH CZ Back to my Dream Famous Gold (Deborah the Dream Team x Summeramba Chopin) - V3. Beky ve stejné konkurenci jako předchozí den bojoval ve třídě vítězů o přední příčky a získal tentokrát o stupeň lepší pořadí 3.místo.
Heartbreaker Is Friendly - výborná. Chico se paní rozhodčí velmi líbil, ale do posudku dala poznámku, že by preferovala, kdyby byl na vyšších nohách, což jsme jí u nižšího a podsaditějšího Čičinky nemohli splnit, a tak získal výbornou bez pořadí.

11.5.2008 fenky posuzoval Mr John Tiranti
Craze girl Famous Gold (Channy Bohemian Gold x Fairy Jack Is Friendly) - VN4. Tentokrát po změně rozhodčích Craze vybojovala 4. místečko
Dream of Sparkle Famous Gold (Deborah the Dream Team x Fairy Jack Is Friendly) - VN. I druhý den vadila panu rozhodčímu mírná nadváha fenky, a tak znovu získala VN bez pořadí
Arwen Famous Gold (Channy Bohemian Gold x Bruce of Dream Team) - V2 res.CAC. Arwínka s paničkou znovu získaly nádherný výsledek a 2.místo.

Velmi děkujeme všem majitelům našich odchovů - Zárubovým, Albrechtovým, Olze Kmochové, paní Hrdličkové za to, že naše odchovy na výstavu přihlásili a prezentovali je. Dekuji i majitelům malé Sparkle - BONG, za její zapůjčení na tyto klubové akce. A v neposlední řadě děkuji Radce Bursíkové za předvádění Bekoška v závěrečných soutěžích, Marii Šustové za předvádění našeho Amiho a Stáničce Horníčkové a za pomoc a milou společnost.
Nesmíme zapomenout na Stániččinu holčičku černou labrošku Selinku Darling Excellent Bohemia Angel, která skončila první den na 3.místě a druhý den získala VN1 a v závěrečných soutěžích i BIS puppy - moc moc gratulujeme.

Fotky z Holandska a také z těchto klubových výstav doplníme v následujících dnech.

 

1.5.2008 - 4.5.2008 - V těchto dnech jsem se spolu s Radkou Bursíkovuo z Rusty Love vypravila na velmi prestižní výstavy do zahraničí. Ne proto, že bych očekávala nějaké úžasné výsledky, ale spíše proto, abych viděla na živo psy, které jsem dosud vídala pouze na internetu z CHS Ashbury, Du Bois de la Rayere, v.d.Beerse Hoeve, Cheek to Cheek, Sequins, Dewmist atd. Na tyto výstavy jsem přihlásila našeho Chica - Heartbreaker Is Friendly a musím říci, že ostudu jsme určitě neudělali ba naopak. První den na Klubové výstavě v holandském Ermelu posuzovala naší třídu (pracovní) anglická rozhodčí V.Clark (CHS Ousevale), její posuzování bylo velmi přísné, nešetřila známkami VD ani D. S Chicem ve třídě byla evropsaká špička, po přečtení jmen psů v naší třídě v katalogu se mi stáhl krk a musím říci, že po dlouhé době jsem byla zase velmi nervózní z výstavy, jen na přiblížení: Furyo Noroy du Plessy, Cheek to Cheek unther Pendragon, Gathells Man of Honour, Chinnordale Skydriver, Ritzilyn Class Act....... Chico i já jsme se snařili a v této konkurenci jsme získali bezchybný posudek. Chico dostal výbornou a bojoval o postup do postupné čtveřice, do které se sice nedostal, ale i tento výsledek byl pro nás sladkou odměnou. Do zmíněné čtveřice se dostali právě pesani uvedení shora.

Po dvoudenní pauze kterou jsme strávili prohlídkou květinové zahrady v  Keukenhofu a ZOO v Dortmundu jsme v ranních hodinách dorazili na  výstaviště. Tato výstava se konala v uzavřené hale, kde za pár hodinnebylo k dýchání a ani pesanům a ani mě to příliš nesvědčilo. Ve třídě jsme vhledem k prestižnosti výstavy měli znovu početnou a kvalitní konkurenci, a tak jsme doufali znovu ve výbornou. Posuzovala paní rozhodčí z Anglie Vol Burns a znovu se Chico velmi líbil a vysloužil si posudek bez jediné výtky exteriéru a dokonce se dostal i mezi poslední čtveřici a získal známku výborná a 4.místo. Byla jsem velmi šťastná. Na této výstavě jsme měli i chvilku čas se zastavit na pár slov s chovatelkou z Francie CHS Ashbury, která na této výstavě poprvé prezentovala psa, kterého má zapůjčeného ve své CHS nám známého Fairy Jacka is Friendly. Získali jsme od ní pochvalná slova na adresu našeho Chica, což nás velmi potěšilo. Spokojeni jsme odjeli domů. Vzhledem k tomu, že jsem měla možnost vidět evropskou špičku na živo, tak jsem si tam vybrala několi kandidátu, kteří by se mi líbili jako ženichové na příští rok pro naší Barunku a na druhou stranu, jsem si jich spoustu vyškrtala, jelikož jak jinak fotky někdy zkreslují a někteří na živo nevypadají tak jako na fotkách. Velmi děkuji za odvoz, společnost a pomoc Radce Bursíkové kterou jsme na těchto cestách doprovázeli.

 

26.-27.4.2008 - V sobotu cestoval až do Polska náš nejmladší Chico - Heartbreaker Is Friendly, který na MVP opole získal od anglické rozhodčí ocenění výborný 2, v neděli se prezentovala naše Arwen Famous Gold na výstavě v německých Drážďanech, kde posuzoval pan rozhodčí Zidar. Arwen vyhrála třídu pracovní se známkou SG1.

 

24.4.2008 - dnes nám dorazily fotky v postojích štěňátek po našem JCH Sk, CH CZ Back to my Dream Famous Gold a Gentle Kiss the Best Baron. Fotečky si můžete prohlédnout ZDE nebo v sekci štěňátka - vrhy po našich chovných psech

 

21.4.2008 - Dnes nám přišla zpráva z SKJ Bratislava v podobě certifikátu, který Bekymu - Back to my Dream Famous Gold potvrzuje přidělení titulu Slovenský junior šampion.

 

19.4.2008 - Dnes e konala výstava v Českých Budějovicích, které se naše odchovy zúčastnily v hojném počtu:

Craze girl Famous Gold, která získala ohodnocení VN a 2.místo, na své první výstavě pak byla s paničkou Caramela Famous Gold, která se umístila se známkou VN na 4.místě a Cintie Famous Gold získala známku VN - velmi nadějná. Z dospěláků nastoupila ve třídě pracovní Arwen Famous Gold, která ve velké konkurenci získala V- výbornou, také ve třídě pracovní tentokrát u psů se prezentoval Back to my Dream Famous Gold, který v početné  konkurenci získal V2 res. CAC. Na své další výstavě  se předvedl náš Heartbreaker Is Friendly, který získal známku výborná, paní rozhodčí mu skontrolovala chrup s výsledkem: plnochrupý, skus nůžkový a byla mu zapsána i výška - standartní 58cm. Tímto splnil poslední podmínku chovnosti a papíry na jeho uchovnění odesíláme poradci chovu. V Českých Budějovicích nastoupila i naše  Intch.Multich. Deborah the Dream Team, která ve třídě šampionů získala titul V1 CAC a následně i res.CACIB.

Současně přinášíme i zprávu, že hledáme nový domov pro našeho pejska z vrhu "C" Colomba Famous Gold ze spojení CH CZ,SK Channy Bohemian Gold"U" x JCH CH Fairy Jack Is Friendly. Jedná se o pejska 8měsíců starého, světle zlaté barvy, zdravého a veselého psího fešáka, kterého z rodinných důvodů musejí majitele s těžkým srdcem dát pryč. Brzy budou k dispozici i aktuální fotky, údaje o pejskovi najdete v sekci odchovy vrh "C", kde má svou osobní stránku. Pokud máte zájem kontaktujte nás na +420724705494,

 

13.4.2008 - Dne 12.4.2008 se konala  NVP Ostrava, hned ráno nás překvapilo, že se výstava koná venku a trochu nás zaskočilo i počasí, které nebylo příliš příznivé, a tak nám nálada zatuhla na bod mrazu. Naštěstí se brzy počasí umoudřilo a přestalo aspoň pršet, a také díky běhání v kruhu jsem se trochu zahřála. Samozřejmě mi pak náladu zvedly i výsledky:
Heartbreaker Is Friendly (Chico)  - res.CAC- nový člen naší smečky Chico nastoupil na svou druhou  výstavu v životě a první se mnou. Trochu jsem měla strach, jak nám to spolu půjde, ale nakonec vše dopadlo dobře, sice se ještě necítil ve výstavním kruhu jako ryba ve vodě  a máme jistě co zlepšovat, ale myslím, že ostudu jsme neudělali a tomu také odpovídá i posudek a druhé místo ve třídě pracovní za psem CH Watterloo Misantos, čímž Chicovi  tento res.CAC za šampionem zajistil i čekatelství šampionátu krásy ČR. posudek:Dospělý zlatý pes, dobrá samčí hlava a krk, pevná hřbetní linie, velmi dobře vyvinutý hrudník, pěkné úhlení, kvalitní a dobře upravená srst, dobrý  postoj.
CH CZ Back tu my Dream Famous Gold (Beky) - res.CAC - Bekošek nastoupil poprvé do třídy vítězů mezi šampiony, kde byl jednoznačně nejmladší (23.měsíců). Nakonec skončil na 2.místě za psem, který získal i titum Národní vítěz - Tabzir z Zaglebia. Od paní rozhodčí získal pěkný posudek a pochvalu za krásný pohyb. Posudek: 23 měsíců starý pes, smetanové barvy, velmi líbivý, správného typu, lehce obdelníkový rámec, krásná hlava, pevná hřbetní linie, výborná hrudní linie, kvalitní srst i povaha.
Intch.Multich Deborah the Dream Team (Barunka) - CAC - maminka Bekoška a Boženky se předvedla poprvé po druhých štěňátkách ve třídě vítězů, získala titul CAC a hezký posudek. Posudek: Velmi pěkná smetanová fena, vynikajícího typu, lehce obdelníkového rámce, vyvážená, velmi líbivá, vynikající srst, elegantní pohyb.
Be Dream Famous Gold (Boženka) - CAC, NV,BOB - Boženka se předvedla letos na své první výstave a hned měla velký úspěch.
Nejprve získala titul CAC, následně porazila kromě jiných i svou maminku interšampionku Deborah the Dream Team v boji o titul Národní vítězky a následně v boji o titul v plemeni nejvyší uspěla a získala i BOB - nejlepší pes plemene. Posudek: Dvouletá již vyvinutá fena, velmi líbivá, pěkná fenčí hlava, správná délka krku, volnější kůže, pevný hřbet, široký a hluboký hrudník, dobré úhlení, super srst, krásně se předvádí.
Velmi děkujeme Stáničce Horníčkové, která vystavovala Boženku o národního vítěze a celý den se o nás pěkně starala a pomáhala nám a také Martinu Bulawovi, za společnost a pomoc na výstavě.

 

2.4.2008 - Dne 29.3.2008 se konala NVP Nitra na Slovensku, kde nás reprezentovaly dvě feněčky po naší Channy Bohemian Gold, a to z vrhu "A" Arwen Famous Gold, která získala od litevské paní rozhodčí známku výborná a 2.místo a Caroline Famous Gold na své první výstavě získala pěkný posudek a známku VN a v celkovém pořadí skončila na 4.místě. Gratulujeme a těšíme se na další výsavy s naší Kájinkou alias Rituškou, které brzy přibude nový psí kamarád goldenek z CHS Bohemia Angel. Také 29.3.2008 se konala MVP Katowice v Polsku, které jsem se zúčastnila s naším Bekym a kamarádkou Radkou Bursíkovou a jejími dvěma mazlíky Audrin a Fíkem. Ve velmi silné konkurenci samých šampionů  Beky získal pěkný posudek a známku výborná. Audrin Vetcare Bohemia ve třídě šampionů získala známku V3 a největší radost nám udělal malý Fík  Fiddle-De-Dee's Morris Traveller , který  se ve velké konkurenci stal vítězem třídy mladých a následně i nejlepším mladým psem v rase. Paničce tím udělal ohromnou radost a my jako doprovod jsme se radovali společně s nimi. Děkujeme Radce Bursíkové za bezpečný odvoz na výstavu a zpět.

 

23.3.2008 - Štěňátkům po Jenny a našem Bekoškovi bylo již 19dní, všechna se mají čile k světu. Některá štěňátka jsou stále volná, pokud máte zájem kontaktujte nás nebo chovatelku paní S.Cvečkovou www.bohemiaangel.com.
Ve dnech 12 - 13.3.2008 proběhlo krytí fenky Amálka Dogma´s naším CH CZ Back to my Dream Famous Gold. Bližší informace o tomto spojení přineseme později. Doufáme, že se vše podaří a my se budeme moci těšit na další štěňátka.

 

22.3.2008 - Dnešního dne se konala výstava MVP Praha, které se zúčastnilo několik našich odchovů s pěknými výsledky.
Naši nejmenší Cintie a Craze girl Famous Gold si zopakovaly výsledek z Brna a skončily s pěknými posudky VN4 a VN3. Dále se prezentovali pesani z vrhu "A" po Channy a Brucovi Arwen Famous Gold, která opravdu ve velmi silné konkurenci ve třídě pracovní získala titul V2 res.CAC a v mezitřídě se vystavoval Artur Famous Gold, který se velmi pěkně prezentoval díky profesionálnímu předvedení naší kamarádky Radky Bursíkové, čímž jí touto cestou vlemi děkujeme, ale přes pěkný posudek ve velmi silné konkurenci získal známku VD. Děkujeme všem majitelům našich odchovů za prezentaci a přejeme hodně úspěchů na dalších výstavách.

 

11.3.2008 - dnešního dne jsme byli s naším Heartbreaker Is Friendly "Chicem" na vyšetření očí na dědičné oční choroby u MVDr.Beránka v Pardubicích. Máme velkou radost jelikož vyšetření dopadlo s výsledkem negativním (PRA/CAT neg.). Ve fotogalerii štěňátek ze spojení Ch CZ Back to my Dream Famous Gold x Gentle Kiss the Best Baron je přidáno několik nových fotek ZDE

 

5.3.2008 - se narodila v CHS Bohemia Angel štěňátka po našem krycím psovi CH CZ Back to my Dream Famous Gold. Dle posledních zpráv se Jenny (Gentle Kiss the Best Baron) narodilo 9štěňátek 3pejsci a 6feneček. Porodní váhy byly velmi vysoké pohybující se od 480g - 560g, z toho 7štěňátek mělo nad 500g. Jedná se o velmi vyrovnaný vrh. Pokud máte zájem o štěňátko z tohoto spojení kontaktujte nás nebo paní Stanislavu Cvečkovou, více informací najdete v sekci štěňátka - aktuálně štěňátka po našem krycím psovi.¨

Další velmi příznivou novinkou je to, že z Belgie (FCI) přišel certifikát, který potvrzuje naší fenkce Deborah the Dream Team udělení titulu mezinárodní šampion krásy ( Interšampion). Velmi gratulujeme naší Barunce, která se kromě tohoto titulu může pochlubit i šampionáty krásy třech zemí - CZ, SK, PL.
Naše milá Barunko přejeme ti ještě hodně úspěchů a hodně zdravíčka do dalších let. Také gratulace a poděkování posíláme do rodné stanice naší Barunky CHS Dream Team na Slovensko. Děkujeme Jani a Kiti za tuto úžasnou holčičku.

Současně oznamujeme, že do naší chovatelské stanice přibyl nový člen smečky, který pro nás není tak neznámý, jelikož u nás již nějakou dobu pobýval v roce 2007. Jedná se o psa Heartbreaker Is Friendly. Je to mladý perspektivní pejsek, kterého jsme si již loni zamilovali a když se nám naskytla příležitost ho získat do naší chovatelské stnaice neváhali jsme.

Bližší informace o tomto pejskovi budou uvedeny v nových stránkách, které v současné době připravujeme.

 

9.2.2008 - Dnešního dne se konala Mezinárodní výstava psů Brno, které se zúčatnilo několik našich odchovů s pěknými výsledky. Arwen Famous Gold skončila s hodnocením V4. Craze Girl Famous Gold na své první výstavě získala známku VN3 a velmi pěkný posudek. Cintie Famous Gold také s pěkným posudkem získala ocenění VN4.

04.2.2008 - Zprovozněny fotogalerie vrhu "C"

01.2.2008 - Dnes jsme se dozvěděli skvělou zprávu z CHS Bohemia Angel  - fenka Gentle Kiss the Best Baron, která byla kryta naším CH CZ Back to my Dream Famous Gold je BŘEZÍ!!! Máme velkou radost a přejeme nastávající mamince i paní chovatelce Stáničce Cvečkové hodně štěstíčka a zdravíčka.

26.1.2008 - dnešního dne se konala MVP Trenčín. Této výstavy jsme se zúčastnili v hojném počtu a s moc pěknými výsledky:  Back to my Dream Famous Gold - V1 CAC, res.CACIB s krásným posudkem: Pes silné kostry, výrazný samčí typ, hlava správných proporcí, harmonická horní i dolní linie, osrstění dobré kvality, dobrý pohyb, sebejistá povaha." (H.Ahrens,Rakousko) Arwen Famous Gold -  V2 res.CAC, Be Dream Famous Gold - výborná. Na své první výstavě v životě se prezentovala také naše malá princeznička Cintie z vrhu "C" po Channy Bohemian Gold a Fairy Jack Is Friendly a v početné konkurenci získala pěkný posudek a 3. místo - VN3. Všem moc děkujeme za účast a krásnou prezentaci. Hlavně naší nejmladší Cintušce přejeme mnoho dalších úspěchů.

 

22.1.2008 - Dnešního dne vyšel časopis PSÍ KUSY, kde najdete velmi zajímavý článek o socializaci štěňátek. Ilustrací k tomuto článku jsou fotečky na kterých je zobrazena naše malá mediální hvězdička fenka po Channy Bohemian Gold a Fairy Jackovi Is Friendly Cintie Famous Gold. Pan redaktor si jí vybral na děčínském cvičáku právě proto, že ho okouzlila svým chováním a šikovností. Děkujeme Romanovi a Lucce, že s naší Cntií tak pěkně pracují a vychovávají jí k tomu, aby z ní vyrostla srpávná goldení slečna. Část 1, část 2, část 3

15.1.2008 - jsme se zúčastnili NVP Olomouc, kde náš pejsek Back to my Dream Famous Gold zabodoval ve třídě pracovní, kde získlal ocenění V1 a titul CAC. Získáním tohoto ocenění se stal v necelých 19měsících ČESKÝM ŠAMPIÓNEM KRÁSY. Moc Bekoškovi gratulujeme a přejeme mu mnoho dalších úspěchů.

 

2.1.2008 - se stal náš pes Back to my Dream Famous Gold CHOVNÝM PSEM.  Svůj vstup mezi dospěláky oslavil tak, že se uskutečnilo jeho krytí s fenkou Gentle Kiss the Best Baron. Doufáme, že se z tohoto spojení narodí krásná a zdravá štěňátka. Krytí proběhlo zcela hladce a přirozenou cestou.